Bāru, restorānu, kafejnīcu meklētājs barradar.lv

Bieži lietoju barradar.lv gan interneta, gan mobilo versiju un ar nepacietību gaidu aplikāciju, jo tas ir lielisks rīks, kā savā tuvākajā apkārtnē atrast atbilstošu ēdināšanas vietu savam vēderpriekam. Piemēram, sēžot birojā, ap pusdienlaiku var ielūkoties barradar.lv kartē, kādas kafejnīcas vai ēstūži atrodas pāris kvartālu rādiusā un vai tajos pieejams kompleksais pusdienu piedāvājums ~Ls2 robežās. Savukārt piektdienas vēlā vakarā draugu kompānijā klīstot pa Vecrīgu barradr.lv noder, lai apskatītos, kuri bāri vai kafejnīcas šobrīd vaļā, atliek tik izvēlēties opciju „pašreiz strādā”. Bija gadījums, kad vasarā iebraucām Talsos (pilsētā, kurā slikti orientējos, jo esmu bijusi labi ka divas reizes savā mūžā), vilku ārā viedtālruni, lai barradar.lv atrastu vietu, kur iekost. Tā kā visbiežāk brīvdienās dodamies kaut kur ar automašīnu, tad svarīgs vietu šķirošanas kritērijs, vai pie noskatītā ēstūža var bez maksas novietot auto. Patīk, ka meklēšanas kritēriji tiek papildināti atbilstoši sezonai, t.i., vasarā varēja atrast, kur iedzert Mojito vai nobaudīt auksto zemeņu zupu, bet tagad ziemā, kur iedzert karstvīnu.

Bieži lietoju barradar.lv gan interneta, gan mobilo versiju un ar nepacietību gaidu aplikāciju, jo tas ir lielisks rīks, kā savā tuvākajā apkārtnē atrast atbilstošu ēdināšanas vietu savam vēderpriekam. Piemēram, sēžot birojā, ap pusdienlaiku var ielūkoties barradar.lv kartē, kādas kafejnīcas vai ēstūži atrodas pāris kvartālu rādiusā un vai tajos pieejams kompleksais pusdienu piedāvājums ~Ls2 robežās. Savukārt piektdienas vēlā vakarā draugu kompānijā klīstot pa Vecrīgu barradr.lv noder, lai apskatītos, kuri bāri vai kafejnīcas šobrīd vaļā, atliek tik izvēlēties opciju „pašreiz strādā”.

 

Bija gadījums, kad vasarā iebraucām Talsos (pilsētā, kurā slikti orientējos, jo esmu bijusi labi ka divas reizes savā mūžā), vilku ārā viedtālruni, lai barradar.lv atrastu vietu, kur iekost. Tā kā visbiežāk brīvdienās dodamies kaut kur ar automašīnu, tad svarīgs vietu šķirošanas kritērijs, vai pie noskatītā ēstūža var bez maksas novietot auto. Patīk, ka meklēšanas kritēriji tiek papildināti atbilstoši sezonai, t.i., vasarā varēja atrast, kur iedzert Mojito vai nobaudīt auksto zemeņu zupu, bet tagad ziemā, kur iedzert karstvīnu.

Savukārt rakstu sadaļā ir daudz saistošu rakstu gardēžiem, piemēram, par ēdināšanas vietas izvēli atbilstoši pasākumam, par uzvedību pie galda, par WiFi pieejamību vai krāsu psiholoģiju ēdināšanas vietās, kā arī idejas viesībām, informācija par vīna vai alus festivāliem, testi. Īstenībā labi, ka tas nav kārtējais recepšu portāls, bet gan vieta, kur var iegūt saistošu informāciju par ēdiena baudīšanu ārpus mājām.

Katru mēnesi barradar.lv sastāda apmeklētāko ēdināšanas vietu TOPu, kurā vienmēr interesanti ielūkoties. Sekojot Twitterī var uzzināt par jaunām tikko vērušām durvis ēdināšanas vietām Rīgā. Tā es pirms ilgāka laika atklāju restorānu „Ginger”, kur tagad bieži iegriežos, kā arī pavisam nesen atvērto restorānu „MIO”.

 

Barradar.lv katras ēdināšanas vietas profilā var izlasīt, ko par šo vietu domā citi apmeklētāji (pastāvīgi pievienojas komentāri no Foursquare un Tripadvisor) vai arī kādas akcijas ēdināšanas vieta ir ielikusi savos sociālo tīklu Facebook un Twitter profilos. Ar zaļo krūzīšu palīdzību var atstāt vērtējumu par konkrētās vietas ēdienu, apkalpošanu un atmosfēru.

Vārdu sakot, lietoju un citiem iesaku – www.barradar.lv! ;)

Dalies:
Novērtē: 5 (1)

komentāri

zumm

mm, izskatās ļoti labs, bet "aplikācija" būs? (Androīdam, protams), kaut kādi iOS, WindowsPhone u.c. **** neinteresē.Ko lasa citi?