Modes aksesuāru un rokdarbu paradīze no 13. līdz 15. aprīlim Ķīpsalā!

Arī šosezon modes piederumi, aksesuāri un rokdarbi ir uzmanības centrā! Tāpēc, līdzās audumu, apģērbu un iekārtu ražotājiem, izstādē "Intertextil Balticum 2012" no 13. līdz 15. aprīlim Ķīpsalā piedalīsies rokdarbu meistari ar brīnišķīgiem izstrādājumiem visādās rokdarbu tehnikās, dažādu amatu meistari, tērpu un modes aksesuāru dizaineri un izejmateriālu vairumtirgotāji. Šogad izstādē būs skatāmi dažnedažādi meistardarbi: adījumi, tekstilmozaīka, izšuvumi, ādas izstrādājumi, dažādās tehnikās veidotas rotas un daudzveidīgi modes aksesuāri, ekskluzīvas apģērbu detaļas, somas, maki, cepures, dažādas mīļlietiņas un daudz kas cits. Visas šīs skaistās lietas vienuviet veidos īstu modes aksesuāru un rokdarbu paradīzi Ķīpsalā.

Arī šosezon modes piederumi, aksesuāri un rokdarbi ir uzmanības centrā! Tāpēc, līdzās audumu, apģērbu un iekārtu ražotājiem, izstādē "Intertextil Balticum 2012" no 13. līdz 15. aprīlim Ķīpsalā piedalīsies rokdarbu meistari ar brīnišķīgiem izstrādājumiem visādās rokdarbu tehnikās, dažādu amatu meistari, tērpu un modes aksesuāru dizaineri un izejmateriālu vairumtirgotāji.

Šogad izstādē būs skatāmi dažnedažādi meistardarbi: adījumi, tekstilmozaīka, izšuvumi, ādas izstrādājumi, dažādās tehnikās veidotas rotas un daudzveidīgi modes aksesuāri, ekskluzīvas apģērbu detaļas, somas, maki, cepures, dažādas mīļlietiņas un daudz kas cits. Visas šīs skaistās lietas vienuviet veidos īstu modes aksesuāru un rokdarbu paradīzi Ķīpsalā.

Aksesuāru daudzveidība

Uzņēmums "Ginger-jewelry" ikvienu izstādes apmeklētāju aicinās izcelt savu individualitāti un iegādāties dizaineru darinātas rotaslietas, kā arī iejusties dizainera lomā un, sadarbojoties ar "Ginger-jewelry" konsultantiem, izveidot savu rotaslietu komplektu. Savukārt "Anvesa" piedāvās ekskluzīvu bižutēriju: auskarus, gredzenus, kaklarotas, diadēmas, rokassprādzes, piespraudes, matu sprādzes, matu stīpiņas u.c.

Latvijas tirgū jauns ādas aksesuāru zīmols "Ērikas jostas" piedāvās mūsdienīga un unikāla dizaina oriģinālas sieviešu, vīriešu un bērnu jostas, rokassprādzes, korsetes, somas un citus aksesuārus no dabīgās ādas.

Uzņēmums "Happy Hats" ikvienam interesentam prezentēs savu jauno pavasara-vasaras cepuru kolekciju, turklāt ar atlaidi līdz pat 30%. Savukārt dizainere Dace Grīnvalde piedāvās zīmola "TIP TAP" filca čībiņas, dekoratīvos paklājus un sienas dekorus, kuri iederēsies jebkurā mūsdienīgā mājoklī.

Savus mākslas darbus piedāvās arī tekstila minifabrika "Punktiņu rotaļa", radošo cilvēku apvienība "Art-City", SIA "Geleos", SIA "Oruz", "Arto-1", "Liva Silk", "Bang Bang Shop", "Little Lady", mākslinieces Līga Upīte, Ksenija Miļča, Ieva Bambale, Inita Jaunsauska, Marika Bušmane u.c.

Atrodi sev piemērotāko rokdarbu veidu radošajās darbnīcās

Tiem, kas vēl tikai meklē sev vispiemērotāko rokdarbu veidu, jau pašlaik ir iespēja pieteikties dalībai Radošajās darbnīcās, kur visas trīs izstādes dienas varēs iepazīt un apgūt pamatus tādām rokdarbu tehnikām kā paklāju darināšana, ziedu veidošana, kanvas izšūšana, filcēšana, pērļošana, zīda un stikla apgleznošana u.c.

Uzņēmums "Coats Latvija" savā meistarklasē interesentus aicinās apgūt mašīnizšūšanu "Bobin Work" tehnikā, adīšanu vēdekļveida "Patchwork" tehnikā, īru mežģīņu tamborēšanas tehniku, "Patchwork" šūšanas tehniku u.c. Pirmajiem 10 interesentiem, kuri pieteiks dalību meistarklasē, tiks nodrošināti arī materiāli.

Arī studija "Leluja" radošā gaisotnē izstādes apmeklētājus aicinās iepazīties ar zīda apgleznošanu, dekoratīvo ziedu izgatavošanu no auduma, pērļu pīšanu, izšūšanu un pat konfekšu buķešu izgatavošanu!

Skolēnu tekstilmozaīkas skate

Izstādes apmeklētājus priecēs bērnu un jauniešu tekstilmozaīku konkursa "Ziedi" labāko darbu skate. Apmeklētāji varēs nobalsot par savu simpātiju. Konkursa mērķis – popularizēt tekstilmozaīkas rokdarbus skolu jaunatnes vidū un sniegt iespēju bērniem un jauniešiem radošai un individuālai izpausmei tik populārajā tekstilmozaīkas tehnikā.

Stila meistardarbnīca

"Intertextil Balticum 2012" darbosies Stila meistardarbnīca, kur pārmaiņu un pārvērtību trenere-psiholoģe, skaistuma eksperte un praktiķe personīgā individuālā vizuālā tēla veidošanā – Agrita Grosbarte brīvā un nepiespiestā atmosfēra izstādes apmeklētājus aicinās  iesaistīties  diskusijās par stilu un sniegs arī individuālās stila konsultācijas.

Par visām izstādes norisēm, dalībnieku piedāvājumu, radošajām darbnīcām un semināriem var uzzināt “Intertextil Balticum 2012” mājas lapā: www.bt1.lv/bt1/intertextil/.

Izstādi "Intertextil Balticum" rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Dalies:
Novērtē: 5 (3)

komentāriKo lasa citi?