BNI Vivaldi atklāšanas pasākums Gaismas pils restorānā Klīversala

Pēc pusgada rūpīgas gatavošanās un aktīvu, uzņēmīgu un darboties gribošu biznesa vadītāju un īpašnieku pulcēšanas 10.marta rītā Gaismas pils restorānā notika otrās BNI grupas Latvijā atklāšanas pasākums. Tajā piedalījās vairāk nekā 130 viesu no dažādiem uzņēmumiem un darbības sfērām.

Pasākums noritēja tradicionālās BNI grupas divdesmit punktu darba kārtības ietvaros, mazliet pielāgojot tos lielajam dalībnieku skaitam un pasākuma svinīgajai gaisotnei. Uzstājās BNI vadība - Marts Ešenvalds (BNI Latvia direktors) un Nerijus Lungys (BNI Baltija direktors), vēlreiz visiem pastāstot par BNI darbības principiem un filozofiju, audzēt savu biznesu uz ieteikumu un rekomendāciju pamata.

Vislielākais uztraukums un dzirksteļojoša enerģija valdīja 31 BNI Vivaldi biedra starpā, kuri gatavojās un uzstājās ar 30 sekunžu garajām prezentācijām par savu biznesu, kā arī pateicās par jau notikušajiem darījumiem un sniedza rekomendācijas jeb "uzsildītos" kontaktus citiem biedriem. Lūk, arī mans elevator pitch

Video un titulbilde: Ēriks Daliba

Daži BNI Vivaldi biedri bija īpaši parūpējušies par patīkamiem pārsteigumiem klātesošajiem. Piemēram, Ieva Ušacka no Veloman ne tikai pastāstīja par savu uzņēmumu, bet klātesošajiem atrādīja un starpbrīdī ļāva apčamdīt un iemēģināt Bianchi zīmola velosipēdus. Dita Bogdāne no Scan Latvija demonstrēja ierīci veselības līmeņa noteikšanai. Savukārt Juris Veiklis no Flowerpitstop bija sarūpējis pa skaistai rozei katrai sievietei zālē.

Pasākums noteikti arī nebūtu tik lielisks, ja Fēliks Neimanis - BNI Wagner grupas prezidents un restorāna Klīversala vadītājs - nebūtu piedāvājis telpas šim gadījumam, vai arī Gatis Orlickis no Baltic Pictures visa pasākuma gaitā neparūpētos par mirkļu iemūžināšanu. Lūk, viena no viņa pēcpasākuma bildēm, kur redzama daļa no visiem BNI Vivaldi biedriem.

Iepazīstieties! No labās uz kreiso - Aiga Veckalne (valodas un tulkošanas pakalpojumi, tulkot.lv), Ieva Ušacka (velo tirdzniecība, remonts un velo noma Jūrmalā, Veloman), Vita Kaive (ceļojumu aģentūra Gulliver Travel), Zane  Āmane (masāžas un SPA procedūras, Massage in Riga), Juris Veiklis (ziedu tirdzniecība un floristika, Flowerpitstop), Marts Ešenvalds (kafija ZINZINO, BNI Latvia direktors), Krists Slokenbergs (energoefektīvu logu ražošana, I2, BNI Vivaldi prezidents), Inga Daliba (personāla atlase un konsultācijas, DarbaGuru, BNI Vivaldi viceprezidente), Santa Tauriņa (medicīnas un higēnas preces, Lillī), Dāvis Krastiņš (GPS un degvielas kontroles sistēmas, Intelligent Systems), Mārtiņš Vecvanags (pārdošanas un menedžmenta treneris, Best Training Agency), Katrīna Ošleja (koučinga un psihoterapijas privātprakse), Ivo Zutis (autostāvvieta pie lidostas, Easy Park), Ilze Škapare (darījumi ar nekustamo īpašumu, Latio), Lauris Žubulis (advokātu birojs, A.K. Advokāti, BNI Vivaldi sekretārs), Inese Klimoviča (vizuālās reklāmas ražošana, Kwikvorks), Andris Puķītis (mākslīgā akmens izstrādājumi, Korte), Lauris Kļaviņš (apdrošināšanas brokeri, IIZI), Velta Mestere (interneta mārketings, RealWeb).

Paldies visiem par enerģisko BNI rītu! Vēl dažas bildes no pasākuma

Ja varu palīdzēt ar kādu no minētajiem kontaktiem, droši raksti man uz e-pastu, sapazīstināšu! 

Dalies:
Novērtē: 5 (2)
Skatīts: 455

komentāriKo lasa citi?