6 idejas ķirbja dekorēšanai

Diemžēl šoruden pašai nesanāca laika pieķerties oranžajiem un bāli atturīgajiem rudens brīnumiem – ķirbjiem, lai no tiem pagatavotu kādu skaistu dekoru mājai. Mazie dekoratīvie ķirbīši sadāvināti un no laukiem savesti joprojām stāv virtuvē uz palodzes. Taču ideju dekoriem netrūkst. Lūk, dažas no tām. Varbūt Tev noder ;)

Diemžēl šoruden pašai nesanāca laika pieķerties oranžajiem un bāli atturīgajiem rudens brīnumiem – ķirbjiem, lai no tiem pagatavotu kādu skaistu dekoru mājai. Mazie dekoratīvie ķirbīši sadāvināti un no laukiem savesti joprojām stāv virtuvē uz palodzes.

Taču ideju dekoriem netrūkst. Lūk, dažas sakolekcionētās no manis iecienītā bildīšu agregatora Pinterest.com.

1.Melnbalta ideja palielam ķirbim. Izdrukāt uz plāna papīra un ar parastu PVA līmi kolāžas veidā aplīmēt ķirbi ar melnbaltiem attēliem. Attēlā ir mazuļa bildes, bet Helovīnu sakarā varētu izmantot daudz raganiskākas vai spocīgākas.

2. Ķirbi var pucēt arī ar rudenīgajiem ziediem, kuri gana izturīgi, lai ilgi turētos, nenovīstu un priecētu acis. Ziedu pogaļas var piestiprināt vienkārši iedurot tajās un ķirbja mizā smalkas dekoratīvās adatiņas.

3.Šis trešais īsti Addamsu ģimenītes garā. Bālais ķirbis vai patisons apvilkts ar melnu mežģīņu audumu. Lieliski iederas vintage interjerā.

4.Koši oranžos dažāda lieluma ķirbjus var dekorēt ar melnām dekoratīvām prievītēm vai arī šaurajām melnbaltajām līmlentiņām, kuras var iegādāties, piem., Tiimari veikalā.

5.Ķirbi var noklāt ar speciālu līmi ar spīdumiem. Taču iespējams daudz lētāks un ekoloģiskāks variants – parasta papīra līme un apviļāšana raupjā vārāmā sālī. Izskatās pēc apsarmojoša ķirbja.

6.Visu ķirbi vai rudenīgā pastaigā salasītās ozollapas var pārklāt ar izsmidzināmo noturīgo zelta krāsu, kas nopērkama mākslas piederumu veikalos. Zeltītās lapas labi izcelsies uz baltā ķirbja, bet mazajam pilnīgi vai uz pusi apzeltītajam vēl pie kātiņa var iesiet melnu šauru lentīti vai dabīga toņa rafiju.

Dalies:
Novērtē: 5 (2)
Skatīts: 1394

komentāriKo lasa citi?