100 dienas bez televizora

Hei, vakar bija mana dzimšanas diena (neteikšu kura pēc kārtas), bet vakar bija arī vēl viena nozīmīga diena manā un Ērika dzīvē - tieši 100.diena, kad mums mājās vairs nav televizora tā klasiskajā izpratnē. Tas ir, LED ekrāns diezgan paliels mums viesistabā ir, bet tajā nemājo televīzija. Atzīšos, viena fantastiska izvēle mūsdienās.

Ēriks vakaros un brīvdienās nu jau lasa otro Augusta Deglava romāna “Rīga” sējumu, es zīmēju maketus, taisu prezentācijas, sērčoju LinkedIn-ā, nu ok, dažreiz pazūdu uz kādu stundu Pinterest-ā. Galu galā, ja gribas "tupīt", tad to var izdarīt arī mobilajā telefonā sociālajos tīklos.

Mājās vairs nav frāzes “ieslēdzam televizoru”, bet gan ir “paskatāmies to filmu” vai “noskatāmies to raidījumu” vai “paklausāmies to runātāju”. Galu galā viss ir pieejams internetā - TV mājaslapu arhīvos, video vai audio platformās.

Starp citu, varu ieteikt paskatīties YouTube arhīvā šī gada radošu industriju konferences “Subject: Creativity” runātājus. Piemēram, priestera Andreja Mediņa uzstāšanās. Jāsaka, cilvēkam ir dots. Aizkustināja, iekustināja.

Ak jā, brīvdienās ir laiks doties garākās pastaigās pa Pārdaugavu. Pat tad, kad neko negribas, nu neko, iziešana svaigā gaisā ir labākais risinājums, jo vienmēr atgriezies ar zināmu mundruma devu.

Arvien vairāk dzirdu, ka kāds no paziņām sāk ierobežot nekontrolētu informatīvo lavīnu, kas gāžas pār galvām. Nebūt vispār sociālajos tīklos, galīgi neatzīstu šo piegājienu, jo tā ir darba vide, tur jābūt un jādarbojas. Mani sociālie tīkli gan izklaidei, gan darbam – Facebook, LinkedIn, Instagram, Pinterest. Esmu aizmirsu paroles Draugiem.lv, reti kad iegriežos Twitter vai Google+.

Klau, kā Tev ar šito lietu?

Dalies:
Novērtē: 0 (0)

komentāri

sdrāv

man nav problēmu. es nezinu, kāpēc daži iztēlo TV par ļaunu bubuli, kas viņiem atņem lemšanas spēju un piesaista uz 24 h.
Es skatos TV (ļoti ērti fonā), lasu grāmatas, eju staigāt utt. un arī tīmeklī konkrētas lietas skatos.

Šī lielīšanās, ka kāds neskatās tv, ir smieklīga. Vēl jo vairāk, ka to pašu vien dara, bet citā veidā. es nezinu, kas līdzīgs kā stāstīt, ka neēd baltos kāpostus, bet tikai sarkanos ;P

ne jau tv vai dzeltenā prese padara kādu dumju, bet dumjie tām ļauj sevi izmantot...

marss

Tv skatos, pārsvarā ierakstitus raidijumus vai panjemu bez reklamam no neta ;) nejēgā ērti un atkrīt visas galvassāpes ar reklamas guzmu... da i zinjas jau cik gadus neskatos ... piedrāzt visu, kas neskar mani...

mangaļsala

uhh. TV neskatos, nu jau nezinu - ļoti daudzus gadus. Jā var jau teikt, ka to aizstāj sēdēšana pie PC internetā, bet es tā neuzskatu. Viens un tas pats tas īsti nav gan. TV manās acīs ir pagātnes palieka, kur nekas vairāk par reklāmām nav. Internetā reklāmas es praktiski neredzu, jo ir salikti visdažādākie filtri, apsveru pat uzbliezt atsevišķu ad-blockeri rūterī. Kaut gan jau arī tāpat ir OK.. apskatījos, ko internetā redz parastie tipveida lietotāji - traki.. pilns ar reklāmām un drazu.Ko lasa citi?