Mirkļa māksla smiltīs

Nē, tās nav nu jau visā Baltijā populāras kļuvušās smilšu skulptūras, tas ir kaut kas plūstošāks, mirklīgāks un nemitīgā kustībā esošs. Tikai ar dažām it kā nejauši uz stikla uzbērtām smilšu saujām un neparasti veiklām pirkstu kustībām tiek uzburta vesela glezna. Tā stāsta savu stāstu, jo kontūras nemitīgi mainās un pārtop jaunā veidolā. Šeit vārdi lieki, vienkārši vērojiet un baudiet video!

Nē, tās nav nu jau visā Baltijā populāras kļuvušās smilšu skulptūras, tas ir kaut kas plūstošāks, mirklīgāks un nemitīgā kustībā esošs. Tikai ar dažām it kā nejauši uz stikla uzbērtām smilšu saujām un neparasti veiklām pirkstu kustībām tiek uzburta vesela glezna. Tā stāsta savu stāstu, jo kontūras nemitīgi mainās un pārtop jaunā veidolā.

Visfascinējošākais man likās smilšu mākslinieces Ilanas Jahav (Ilana Yahav) un gruzīnu dziedātāja Dato stāsts "Sand dream". Šeit vārdi lieki, vienkārši vērojiet un baudiet video!

 

Par māksliniekiem:

Dato mājas lapa - http://www.dato.ru
Ilana Yahav mājas lapa - http://sandfantasy.com

Dalies:
Novērtē: 4 (4)
Skatīts: 2444

komentāri

Jūlija

Jap, šo klipu un dziesmu pazīstu jau sen. Lieliska!!! (kiss)

danini

Apbrīnojami, kā visvienkāršākais var būt visskaistākais(flower)

Jūlija

Danini, pieļauju, ka paies vismaz pāris mēneši, kamēr iesācējs TĀ darbosies ar smilti (ok) Manuprāt, nemaz tik vienkārša tā lieta nav... Bet skaista gan!Ko lasa citi?