Realitāšu transsērfings

Realitāte ir kā skatuve, kur konkrētajā laika brīdī notiek konkrēta darbība. Skatuvei ir konkrētam notikumam raksturīga atribūtika, dekorācijas. Scenārija attīstību nosaka enerģija. tas, kas ir cilvēka spēkos ir piedot šai enerģijai virzību.

Daudziem no mums nācies dzīvē paprātot, kāpēc lietas notiek tā un nevis savādāk. Kas ir karma? Vai cilvēks var pats ietekmēt savu likteni? Šie ir filozofiski jautājumi, kuri agri vai vēl no ved pie ticības. Ticība ir spēcīgs instruments, kas dots cilvēka prātam. Instruments, kas var mobilizē enerģiju kāda konkrēta mērķa sasniegšanai. Instruments, kura aizsegā var koeksistēt gan reāli gan izdomāti notikumi.

Vadima Zelanda teorija par realitāšu trannsērfingu ir daļa no iepriekš minētā. Teorija nav balstīta uz fundamentālo jēdzienu apgāšanu un jaunu nostiprināšanu. Autors neuzspiesti piedāvā savu redzējumu uz dažādām dzīves situācijām un notikumiem. Izmantoti ļoti uzskatāmi piemēri no reālās dzīves. Protams, šī ir viena no teorijām par tēmu – kā pasaule funkcionē. Taču ir arī viena no teorijām, kas man ļoti patika un par savām atziņām vēlētos dalīties ar jums, šī bloga lasītāj.

Transsērfinga pamatideja

Realitāte ir kā skatuve, kur konkrētajā laika brīdī notiek konkrēta darbība. Skatuvei ir konkrētam notikumam raksturīga atribūtika, dekorācijas. Dzīves tecējumam, jeb izrādei ir savs scenārijs. Scenārija maiņa, jeb realitāšu transsērfings (secīga nomaiņa) nenotiek haotiski, bet gan ir saistīta ar iepriekšējo realitāti. Scenārija attīstību nosaka enerģija (jādomā, ka kosmiskā enerģija). Un tas, kas ir cilvēka spēkos ir piedot šai enerģijai virzību. Tādā veidā panākot tādu vai citātu scenāriju, jeb realitāšu maiņu.

Pēc autora domām, realitātes ir predefinētas un glabājas kaut kur. Tā ir milzīga realitāšu krātuve, un tas, kas glabājas mūsu apziņā (bezapziņā?) ir norādes uz kādu konkrēto realitāti realitāšu laukā. Cilvēkam ir dota brīvība izvēlēties savu nākošo realitāti. Labs jautājums – kā? Vienkārši. Apgūstot enerģijas vadības mākslu.

Enerģijas vadības pamatprincips ir līdzsvars. Piemēram, uzstājīga vēlēšanās - es gribu lielu baltu māju, radīs enerģijas pārpalikumu, ko māte daba konvertēs par enerģētisko virzību ar negatīvu zīmi. Nepiešķirot enerģētisko vērtību (t.i. nesākot priekšlaicīgi pārdzīvot, stresot) enerģētiskais pārpalikums nerodas un nosacījumi ir labvēlīgi lai iedomātā (nevis pieprasītā) realitāte piepildītos. Ar to vēl viss nav galā :). Lai piešķirtu scenārijam virzību nepieciešams kāroto realitāti ļoti spilgti vizualizēt. Un pie šīs vizualizācijas pēc iespējas biežāk atgriezties. Vizualizēt to tā, ka iedomātā lieta jums jau pieder, to aptaustīt, pagrozīt.

Autors nesola brīnumus. Kā arī nesola, ka vizualizācija notiks pēc konkrēta laika. Bet – notiks. Jo vizualizācijas piešķir enerģētisko virzību, un realitātes nomainīsies tādā secība, kas novedīs pie iedomātā mērķa.

Dažas manas atziņas

  • Ideja par milzīgo realitāšu datubāzi ļauj ērti paskaidrot, kāpēc nomodā mēs nevaram ļoti smalki atcerēties kāda cilvēka vai priekšmeta izskatu un detaļas, savukārt sapnī to redzam ļoti skaidri un detalizēti.
  • Kļūst saprotams, kā var paredzēt nākotni.
  • Šādi ērti var paskaidrot, kāpēc sapnī dažreiz piedzīvojam pilnīgi nereālus notikumus, tā it kā tie būtu notikuši. Varam sarunāties ar nereāliem cilvēkiem vai pat mirušiem.
  • Sasniedzot kādu iedomātu realitāti (liela balta māja) jābūt gatavam, ka rezultātā dabūsiet ne tikai māju, bet nomainīsies realitāte tik tālu, ka uz to brīdi, iespējams, būsiet cits cilvēks – strādāsiet citu darbu, varbūt pat dzīvosiet citā vietā, runāsiet ar citiem cilvēkiem. Jāsaprot, ka realitāšu maiņa tā nav vienas realitātes maiņa pret citu. Tā ir secīga realitāšu pārmaiņu ķēde.

Epilogs

Grāmatu neesmu lasījis, bet esmu klausījies grāmatas audio variantu. Tam, kam es ticu, ka katrs cilvēks var kļūt miljonārs, ja vien to vēlas un tam ir gatavs (skat, atziņu 4. punktu). Pēc šīs teorijas apzināšanās, man kļuva neinteresantas grāmatas no sērijas – „kā kļūt miljonāram” aiz diviem maziem iemesliem. Process līdz miljonam ir gana garš un ļoti individuāls. Bieži vien, līdzīga rakstura grāmatu autori izvēlas atspoguļot tikai dažas, sev tīkamas, realitātes, apzināti vai neapzināti slēpjot pārējās. Tas ir milzīgs realitāšu maiņas process, kur katram sīkam notikumiņam ir nozīme. Otrs – es neatzīstu dzīves receptes (ja vēlies būt gudrs, tad tev jādara tas, tas un tas).

Dalies:
Novērtē: 5 (23)

komentāri

gerda

Nedomāju, ka katrs cilvēks var kļūt par miljonāru, jo ne tikai stipra vēlēšanās dzīvē visu nosaka. Būtiski, vai cilvēkam ir zināmas dotības, talanti, ārējais šarms, iznesība komunikācijā ar apkārtējiem. Arī sociālā vide daudz ko nosaka - ģimene, no kuras nāk, skola, kurā mācās, darbs, kuru dara, lai pelnītu iztiku, bet ne tikai darītu, kas pašam patīk.

Jūlija

Daļēji piekritu Gerdai. Esmu lasījusi Zelanda grāmatas - tās tomēr ir jāfiltrē. Zelands tomēr ir totāls jogs savā personībā un tas arī daudz ko paskaidro.

BP

Nedomāju, ka katrs cilvēks var kļūt par miljonāru << nedoma un nekļusi. jus domajat ka mums jadara ko citi mums atlauj darit? darbs skola un tt . tas nav nozimigi globalaja ...

Ēriks

Domā vai nedomā, tā ir spēja noticēt.

BP

http://kompas.lv/download/ Zelanda audiogrāmatas krieviski

Super_eGo

Ne katrs vēlas kļūt par miljonāru... ne katram tas ir vajadzīgs... grūtākā cilvēka izvēle ir virziens, kurā viņš vēlas doties. Cilvēks ļoti reti zina ko sagaida no dzīves un uz šo jautājumu atbildēt pat ir grūtāk kā mērķi vēlāk sasniegt! :)

BP

http://kompas.lv/download/ Zelanda audiogrāmatas krieviski

ja?

gribi buut miljonaars :D :D :D

ja? 2

tad esi

ja?

gribi buut miljonaars :D :D :D

Kaspars

Arī es noklausījos šo audio grāmatu, un nedomāju, ka autors kaut ko būtu melojis, bet līdz galam visu pateici arī nav... Viņš nav pieminējis, ka par visu ir jāmaksā un visam ir sava cena. Ja Jūsu rīcībā nonāk resursi, kas līdzvērtīgi vairāku vai daudzu cilvēku darbam ilgā laika periodā (piemēram miljons), tad šiem cilvēkiem, savukārt, to būs attiecīgi mazāk. Mums katram pienākas tik, cik paši varam dot pretī. Ja gūstam vairāk, tad rodas nevienlīdzība, kas tiek kompensēta.... Tikai ar ko? Neļaujiet iemidzināt savu apziņu. Ja kaut ko ļoti vēlaties, tad to noteikti dabūsiet, bet esiet gatavi par to samaksāt.



Ko lasa citi?