Slavenu cilvēku atziņas

Dažas atziņas, kas atrastas tīmeklī, tulkotas un kas uzrunāja. Tostarp Edisona, Forda, Brensona, Karnegi u.c. Arī Dalai Lama - Ja problēmu var atrisināt, tad nav par to jāuztraucas. Ja problēma ir neatrisināma, tad par to uztraukties ir bezjēdzīgi.

Dari šodien to, ko citi negrib darīt, rīt dzīvosi tā, kā citi nespēs. (Džareds Leto)

Ja problēmu var atrisināt, tad nav par to jāuztraucas. Ja problēma ir neatrisināma, tad par to uztraukties ir bezjēdzīgi. (Dalai Lama)

Mūsu lielākā nepilnība ir tā, ka mēs ļoti ātri nolaižam rokas. Vispareizākais ceļš uz panākumiem – visu laiku mēģināt vēl vienu reizi. (Tomass Edisons)

Man ļoti garšo zemenes ar putukrējumu, bet zivis dod priekšroku tārpiņiem. Tieši tāpēc, kad es eju makšķerēt, es nedomāju par to, kas garšo man, bet par to, kas garšo zivīm. (Deils Karnegi)

Nabags, neveiksmīgs, nelaimīgs un nevesels ir tas, kurš bieži lieto vārdu „rīt”. (Roberts Koijosaki)

Es to gribu. Tātad, tas būs. (Henrijs Fords)

Es necietu zaudējumus. Es vienkārši atradu 10 000 veidu, kuri nestrādā. (Tomass Edisons)

Smags darbs – tas ir viegli darāmu darbu gūzma, kurus jūs neizdarījāt, kad bija jāizdara. (Džons Maksvels)

Agrāk es mēdzu teikt: „Ceru, ka viss mainīsies.” Pēc tam es sapratu, ka iespējams vienīgais veids, lai viss mainītos – mainīties pašam. (Džims Rons)

Mācība, ko esmu apguvis un kurai sekoju visu dzīvi, vajag mēģināt, un mēģināt, un atkal mēģināt – un nekad nepadoties! (Ričards Brensons)

Neveiksme – tā vienkārši ir iespēja sākt no jauna, bet jau daudz gudrāk. (Henrijs Fords)

Dalies:
Novērtē: 5 (25)

komentāriKo lasa citi?