Mood board jeb noskaņas kolāža – māja pie jūras

Mood board jeb noskaņas kolāža ir veids, kā mākslinieki, dizaineri, interjeristi vai stilisti rada priekšstatu par gaidāmo gala produktu, darbu vai izskatu. Veidojot noskaņas kolāžu, galvenais jautājums – kam tur ir jābūt un kam nav. Šoreiz noskaņas kolāža vasaras mājai pie jūras.

Mood board jeb noskaņas kolāža ir veids, kā mākslinieki, dizaineri, interjeristi vai stilisti rada priekšstatu par gaidāmo gala produktu, darbu vai izskatu. Noskaņas kolāžas var sastāvēt no attēliem, krāsām, materiālu paraugiem, auduma vai ādas gabaliņiem, sausiem augiem, gliemežvākiem utt. Galvenais, lai tas viss kopumā radītu vajadzīgo noskaņu un klients, patērētājs, baudītājs saņemtu kāroto rezultātu.

Noskaņas kolāža var kalpot arī par skici, uzmetumu vai konceptu kādam lielākam projektam. To var izmantot gan idejas prezentācijai, gan informācijas nodošanai visai darba komandai, kas iesaistīta projekta realizācijā.

Šoreiz, izmantojot lielisko attēlu kolekciju no pinterest.com vietnes, mēģināšu izveidot noskaņas kolāžu vasaras mājai pie jūras.

Galvenais jautājums – kam tur ir jābūt un kam nav. Koka grīda, smalkas smiltis, saules gaisma, daudz vecu grāmatu, audekls, krāsas, otas, virtuve, mājās gatavots ēdiens, pašas salasītas mellenes tuvumā esošajā mežā, daudz spilvenu un raupjais, bet praktiskais linu audums, vienkāršas rotas no gliemežvākiem un ūdens nopulētiem stikla gabaliņiem, auklas, pie griestu sijas piekarināmais šūpuļkrēsls. Var iztikt bez datora, telefona, televizora, bet nevar bez papīra un parasta labi noasināta zīmuļa. Var iztikt bez trauku mazgājamās mašīnas, mikroviļņu krāsns, cepeškrāsns, toties nevar bez plīts un kamīna. Var iztikt bez augstpapēžu  kurpēm, zeķbiksēm, tonālā krēma, bet nevar bez gariem svārkiem, plecu šalles, rotām.

Katram sava vasaras māja pie jūras. Vieta, kur uzkrāt spēkus, palikt vienatnē, pakavēties pārdomās un tad atgriezties pilsētā, dzīvoklī ar visām ērtībām, birojā ar telefonu, faksu, Skype izlecošo ikonu un hītu radio trokšņiem.

Dalies:
Novērtē: 3 (4)

komentāriKo lasa citi?