Kalnu skatu baudījums. Montafon

Šoreiz Silvijas atsūtītās fotogrāfijas nāk no Austrijas ielejas Montafon, konkrētāk no kalnu slēpošanas kūrorta Silvretta Montafon. Kalnu slēpošana reiz nu ir tas ceļošanas un atpūtas veids, kas nekad nebūs mana izvēle. Taču kalnu varenība un pārlaicība vienmēr ir vilinājusi, aizgrābusi un mazliet pat baidījusi.

Šoreiz Silvijas atsūtītās fotogrāfijas nāk no Austrijas ielejas Montafon, konkrētāk no kalnu slēpošanas kūrorta Silvretta Montafon. Savu atpūtas un slēpošanas vietas slavu Montafon ieleja ieguvusi jau 19.gs. Bet 20.gs. sākumā te viesojās slaveni rakstnieki Ernests Hemingvejs, Džons dos Passos, vēlākos gados Eriks Kestners u.c. Runā, ka Hemingveja stāstā "Kilimandžāro sniegi" ir kaut kas no Montafon ielejā izjustā.

Kalnu slēpošana reiz nu ir tas ceļošanas un atpūtas veids, kas nekad nebūs mana izvēle. Taču kalnu varenība un pārlaicība vienmēr ir vilinājusi, aizgrābusi un mazliet pat baidījusi. Jebkurā gadījumā esmu priecīga par atsūtītajiem foto attēliem un piedāvāju tos arī jums.

Dalies:
Novērtē: 5 (4)

komentāriKo lasa citi?