Romantiskais kino vakars Segevoldē

Kolēģu dāvinātais Dāvanu servisa piedāvājums „Romantiskais kino vakars Siguldā” tika izmantots šīs nedēļas nogalē. Tas ietvēra divas biļetes uz kādu no izvēlētām filmām KinoLora, nakšņošanu viesnīcas Hotel Segevold pusluksa numurā, vakariņas restorānā un šampanieti numuriņā.

Kolēģu dāvinātais Dāvanu servisa piedāvājums „Romantiskais kino vakars Siguldā” tika izmantots šīs nedēļas nogalē. Tas ietvēra divas biļetes uz kādu no izvēlētām filmām KinoLora, nakšņošanu viesnīcas Hotel  Segevold pusluksa numurā, vakariņas restorānā un šampanieti numuriņā.

Hotel Segevold

3.decembra pēcpusdienā ieradāmies viesnīcā ar četrām zvaigznītēm. Recepcijā laipni sagaidīja un izskaidroja vakara gaitu. Par šampanieti vienojamies, ka tas netiks pasniegts pie vakariņu galda, bet gan numuriņā. Pusluksa numuriņš atradās trešajā stāvā, sastāvēja no priekštelpas, palielas guļamistabas un vannistabas (tiešām ar vannu, nevis dušu). Viss sarkanos un tumši brūnos toņos.

 


Istabām bija jumta logi, tāpēc guļot gultā varēja vērot, kā plosās vējš un lietus aiz tiem (kā nekā decembris). Pa rokai viss nepieciešamais – dvieļi, balti frotē halāti, dušas želeja, ziepes, šampūns, fēns u.tml. Uz galdiņa pie gultas novietotas divas glāzes, bet parasta dzerama ūdens iztrūka.

Laika bija pietiekoši, tāpēc kājām izmetām loku pa blakus esošo tirdzniecības centru „Raibais suns”, pasēdējām un iemalkojām kafiju tāda paša nosaukuma krodziņā, pabrīnījāmies par divām stāvvietām stāvgrūdus pilnām ar gandrīz jauniem Volkswagen džipiem ar valsts policijas marķējumu, tad devāmies uz tirdzniecības centru „Šokolāde”.

 

Tirdzniecības centrs „Šokolāde”

Izrādās, ka gan „Raibajā sunī”, gan „Šokolādē” ir mazi veikaliņi, kur var iegādāties gan izlejamo alu (Brenguļu, Madonas, Iļģuciema), gan vīnu no Itālijas (Lambrusco dell’Emilia IGT, Pinot Bianco del Veneto IGT, Verduzzo Dorato Veneto IGT u.c.). Tas arī nākamajā dienā atceļā uz Rīgu tika izdarīts.

 

Manuprāt, Čili picai centrā „Šokolāde” ir ārkārtīgi veiksmīgs interjera noformējums ar krāsainiem oranži dzelteniem papīra lākturiem, mīkstiem dīvāniem un lieliem logiem. Tur gribas uzturēties un nobaudīt kaut ko no ēdieniem. Starp citu, iesaku, šobrīd piedāvājumā ir ļoti garšīgs karstais dzēriens ar „jumtiņu” Dzērvenīte (ar drauga karti tikai Ls1,75).

Kino Lora

Atbilstoši avatāram un īpašām simpātijām pret pleznainajiem, kino vakaram tika izvēlēta multfilma „Jautrās pleznas 2”, kur viens no galvenajiem varoņiem ir pingvīnēns Ēriks. Jāsaka, ļoti labi ieskaņota latviešu valodā un skatāma gan lielam, gan mazam. Neatkārtošos par KinoLora plašajiem un gana ērtajiem klubkrēsliem (lasīt šeit). Viesnīcas darbinieki bija parūpējušies arī par labu vietu rezervēšanu kino zālē.

Hotel Segevold

Pēc kino raitā solī devāmies atkaļ uz viesnīcu, kur 21:00 bija rezervētas vakariņas. Tās sastāvēja no lapu salātiem ar Cēzara mērci, baltās zivs filejas ar brokoļiem siera cepurē uz  apceptām kartupeļu daivām, saldējuma ar meža ogu mērci. Izrādās bija paredzēta tēja vai kafija, bet to gan neviens nepiedāvāja. Ēdiens bija labs, bet ne lielisks (Spa Hotel Ezeri turpat Siguldā piedāvā labāku un oriģinālāku). Baltvīnu pasūtījām par papildus samaksu pie pamatēdiena. Vīns bija gana labs galda vīns no Itālijas.

 


Sacerējušies uz „banketa turpinājumu” apmierināti devāmies uz numuriņu, lai pēc siltas vannas ielīstu baltos mīkstos halātos un gaidītu numuriņā šampanieti. Nez kāpēc naivi iedomājamies (laikam iespaidojoties no galerijas bildēm hotelsegevold.lv), ka tā varētu būt šampanieša pudele ledus spainītī, taču ... tika atnesas divas piepildītas glāzes ar saldo ķirsi iekšā. Garšas ziņā nebija ne vainas.

Nepatīkami pārsteidza apstāklis, kad aptuveni ap pusnakti, iepazinušies ar numuriņā uz galda atrodamo cenu listi, konceptuāli nolēmām patukšo mini bāru, paņemot no tā pudelīti ar gāzēto minerālūdeni un kādu pudeli alus, bet bārs bija tukšs. Zvanot uz recepciju, noskaidrojām, ka ūdens pudelīte tiks piegādāta, bet alus gan neesot, nedz gaišā, nedz tumšā, bet varot piedāvāt tikai to pašu šampanieti (protams, par papildus samaksu).

Rezultātā secinājām, ka apmesties uz nedēļās nogali Segevoldē ir labi, taču joprojām jārēķinās ar Latvijas viesnīcu servisam raksturīgo neparedzamību (kaut kas var trūkt vai, ja nepieprasīsi, tad arī nesaņemsi, pat tad, ja, izrādās, ir iekļauts cenā u.tml.).
 

Dalies:
Novērtē: 5 (6)

komentāriKo lasa citi?