Brīvdienas SPA Hotel Ezeri

Šajās brīvdienās nolēmām sevi palutināt un devāmies uz Siguldu, kur viesnīcā „Ezeri” izmantojām speciālo piedāvājumu „Pavasara atmoda”, kas paredzēja nakšņošanu divvietīgā numuriņā „Puķu mājā” un pirts-baseina kompleksa izmantošanu bez laika ierobežojuma.

Šajās brīvdienās nolēmām sevi palutināt un devāmies uz Siguldu, kur viesnīcā „Ezeri” izmantojām speciālo piedāvājumu „Pavasara atmoda” (LVL45), kas paredzēja nakšņošanu divvietīgā numuriņā „Puķu mājā” un pirts-baseina kompleksa izmantošanu bez laika ierobežojuma.

Ap 14:00 ievācāmies numuriņā ar skatu uz ābeļu dārzu, kas pagaidām vēl stāv pavasarīgi pelēcīgi kluss, pilnībā neatmodies no ziemas miega. Sniega apkārt jau gandrīz nemaz nebija, tikai lielas ūdens peļķes ceļmalās. Taču aukstais vējš aiz loga plosījās ne pa jokam, liedzot izbaudīt pirmos siltos pavasara saules starus.

Sākotnēji īgnumu radīja Latvijas viesnīcām raksturīgā sīkumainība. Kur ne pagriezies, tur papildus naudiņas. Par dvieli LVL1, par čībiņām LVL1, par divām ūdens pudelītēm 500ml – LVL2,20. Nu taču, ja tā nauda tik svarīga, iekļauj to visu pamatcenā, neliec cenu LVL12 par pirts kompleksa izmantošanu, bet LVL15 un dod visu (dvieli, čības, halātu) klāt katram klientam.

Pirts komplekss bija lielisks, ar saunu un tvaiku pirti, kā arī ar pietiekami lielu un nedziļu (cilvēka augumā) baseinu, maziem baseiniņiem ar oļiem un āra džakuzi. Viss tīrs, kārtīgs un parocīgs. Āra džakuzi uzturējāmies tikai nelielu sprīdi, jo aukstais pavasara vējš saldēja ausis, bet pirtīs un iekšbaseinā ierāpāmies pa divi vai trīs lāgi. Pirmītējais sasprindzinājums izgaisa un nolēmām, ka te vēl kādreiz noteikti var iegriezties, tikai uz pirts apmeklējumu un peldi.

Tad iegriezāmies viesnīcas restorānā „Gadalaiki”, kur paniekojāmies ar salātiņiem un dzērieniem. Patīkami pārsteidza oriģināla ēdiena servēšana. Vienkārši kraukšķīgie lapu salāti man tika atnesi savdabīgā plānās mīklas gliemežvākā.

Vakarā 18:00 uz SPA centru devos vēl vienreiz, lai izbaudītu kolēģu uzdāvinātu procedūru „Zemeņu valdzinājums” (LVL35). Ierodoties, man izsniedza halātu, dvieli, vienreizējās string biksītes (šoreiz viss bija iekļauts cenā). Procedūra sastāvēja nosacīti no četrām daļām. Sākumā mani pavadīja uz vannas istabu, kur 20 min. varēju relaksēties burbuļvannā, kurā bija iemesta paprāva zemeņu vannas bumba. Tad ieradās masiere, kas pavadīja uz masāžu telpu, kur 30 min. ķermeņa skrubis. Sekoja 40-50 min. pilna ķermeņa masāža ar zemeņu sviestu. Noslēgumā 10-15min. pavadīju atpūtas telpā, baudot pasniegto zemeņu kokteili. Sajūta fantastiska! Āda pēc SPA procedūras samtaina, gluda, mīksta un zemeņu aromāts pavada nu jau otro dienu.

Vakariņas ieturējām „Gadalaikos”, kur atšķirībā no dienas, kur valdīja rimtums un bija aizņemti tikai divi galdiņi, tad tagad skanēja blūzs, gandrīz pie katra galdiņa čaloja cilvēki un divi apkalpotāji rosījās. Vakariņas ar vīnu, pamatēdienu un desertu izmaksāja aptuveni LVL30. Ēdiens bija uz goda, izvēlētais Argentīnas vīns gan tā īsti negāja pie sirds - La Chamiza Mendoza Chardonnay 2009.

Kopumā ļoti jauki un relaksējoši pavadīta nedēļas nogale. Projām no datora un ikdienas rūpēm. Jauka vietiņa, tikai kādas 40min (51km) braucienā no Rīgas. Iesaku!

Dalies:
Novērtē: 2 (18)

komentāri

Jūlija

Pingvīniem paveicies, urāāā :)

Ēriks

Neskatoties uz to, ka viss bija jauki un patīkami, tomēr gribas nedaudz pazoboties:
1. Sodi (psrs tradīcija?). Ik uz stūra lapiņa ar nevis pakalpojumu sarakstu, bet sodiem. Sods par alkohola lietošanu saunā, par ienākšanu ar ielas apaviem, par smēķēšanu, un ej nu sazin vēl par ko.
2. Numuriņā galdu glīti rotā divas glāzītes, toties ūdentiņš piemirsies vai nav paredzēts. Fail!
3. Ja vēlaties baudīt vīnus, šī nav īstā vieta. Ēdieni - tas jā, paradīze!

Kopumā ir tā, ka šī ir vieta kur vērts atgriezties, ja vien jūs netracina sīkumi.

Alīna

Mēs ar vīru arī tur bijām. Bija super- gan ēdiens, gan spa-procedūras. Numurs arī bija OK, bet mums bija puslux. Visiem iesaku HOTEL EZERI! Ļoti laba vieta, lai atpūsties divatā no ikdienas steigas!

Martini

Man baigi patīk 9 bilde! Nu lai gan dažādi onkuļi redzēti, bet šie "Jūrnieku stringi" ir vienreizēji!Bilde nr 6....,novēlu mazliet vairāk paškritikas tomēr...(sorry).Un par Watermarkām uz bildēm - cik ētiski ir uzlikt watermarku ne uz savas bildes?! Jo pat pusakls vērotājs redz kuras ir bildētas profesionāli un kur bildējis iinnuu.lv darbonis.Nu un tas ka Argentīnas (2009 Chamiza) vīns negājā pie dūšas...,ir saprotams, nu jāņem tas pie kā pierasts.Jādzer Boņuks ar kolu, vai baltais! Bet Paldies! Par šādu "ekspertu" rakstu.Tik gardi izsmējies nebiju sen.Noteikti arī turpmāk sekošu līdz jūsu lapai! Jautri! :)

P.S. Tikai palika maza neskaidrība, kurš tad baudīja to masāžu? Vai ta kungs tagad smaržo kā kārdinoša zemenīte?!

Ēriks

@Martini, lūk, ar to arī atšķiras vietas/notikuma apraksts blogā no PR sagatavotā raksta! :)

Martini

@Ērik,ar ko tieši? Izlikt savu foto īpašās pļūtenēs publiskai apskatei? Uzlikt sava bloga ūdenszīmi uz svešām bildēm?! Es atvainojos, tas manuprāt ir stulbums.Bet jautri,nenoliedzami! :)

Ēriks

@martini, ō mūsu lapiņa uzradies lūriķis! Kur es varu apskatīt tavu lapiņu? Ak tu nabadziņs, nav tādas :(

Liene

Martini gadījumā nav Mārtiņš Puķe? Smags gadījums..

x-is

Tam martini tada neveseliga interese par to kungu ;) Par bildem - prieksh tam jau ari domatas publicitates foto, lai tas izmantotu.

Zane

Nu viedokļi jau var būt dažādi.Tapēc jau ir šī iespēja komentēt.Par "Ezeri" - tikai varu teikt to labāko!

Dzade

Prieks par konkrētu viedokli,Ezeri ir manis un daudz manu paziņu un draugu iecienīta vieta.
Ērik--sodi ir daudz un dažādās vietās--un dažādi--tas nav nekas neparasts.Jo ir cilvēki,kas atbrauc un izturas tā ,it kā būtu vienīgie ieradušies.ir skaļi un traucē uz nebēdu.Sadomā smēķēt,kur pagadās un ,ja nebūtu šis zīmes--ko tad?
Glāzes numurinā ir tāpēc,lai padzertos avota ūdeni no krāna--mēs nekad nepērkam dārgu minerālūdeni par dārgām naudām restorānā.
Jaukas atpūtas!!!

Ilze

Braucu regulāri uz Ezeriem...neko gan sliktu nevaru teikt ,par šo vietu... vienmēr ,tur eju uz spa procedūrām...tur parādījies jauns masieris, ja nemaldos vārds sākās ar burtu E ... masāža bija vienkārši fantastiska...iesaku visiem !Ko lasa citi?