Atpūtai nedēļas nogalē - SPA Vingruma Klubs

Ne jau katru Latvijas vasaras dienu ir pāri trīsdesmit plusā un ne jau katru brīvdienu gribas doties kādā izbraukumā vai pārgājienā pa dabas takām, arī tad ir varianti tepat Rīgas tuvajā centrā. Mazs, bet gana tīrīgs un mājīgs SPA komplekss Vingruma Klubā Elijas ielā 17, kuru apmeklējām kādā apmākušās sestdienas pēcpusdienā.

Kādu labu laiku nesanāca apmeklēt masāžu, un sasprindzinājums ar nepatīkamo knudoņu plecu, skausta daļā un jostasvietā no nemitīgā ikdienas darba pie datora lika par sevi manīt. Pirtiņas un burbuļojošas vannas apmeklējums bija īsti tas, kas bija vajadzīgs.

SPA komplekss samērā neliels ar triju veidu pirtīm – sauna ar relaksējošām ūdens un meža putnu balss skaņām, tvaika pirts un latviskā pirtiņa ar krāsni, ķipīti gara uzmešanai, slotiņām. Arī trīs baseini – lielais ar kaskādi, aukstā aka un džakuzi. Tāpat ir iespēja norīvēties ar sasmalcinātu ledu.

Vienlaikus bijām septiņi apmeklētāji, kas likās gana optimāls skaits, lai nebūtu lieka drūzmēšanās. Recepcijā bija pieejami bezmaksas dvieļi, taču par čībām, cepurītēm, losjoniem un citām higēnas, kosmētikas lietām bija jāparūpējas pašam (jāņem līdzi), ko mēs īsti nebijām zinājuši. Pašā kompleksā pieejama ūdens karafe ar glāzēm, ko veldzēties pēc sakaršanas pirtī.

Ļoti pozitīvi ir tas, ka atšķirībā no citiem Rīgas SPA, te ir pieejama bezmaksas autostāvvieta palielā slēgtā teritorijā. Iebraucot jāpaņem žetons un vēlāk tas jāatbloķē turpat kluba recepcijā. Ja ir vēlēšanās, iepriekš piesakoties, var izvēlēties papildus kādu procedūru, masāžu vai pirts rituālu profesionāļa vadībā (vairāk var uzzināt www.vingrumaklubs.lv). Sākumā biju nodomājusi tā darīt, taču iepriekš izmēģinātais masieres pakalpojums todien nebija pieejams. Taču gana labu masāžu saņēmu zemūdens strūklām turpat džakuzi, stīvums bija nost.

Iesaku iegriezties! 

Dalies:
Novērtē: 5 (2)
Skatīts: 122

komentāriKo lasa citi?