Smiltenes balsis 2013

Patīkami pārsteidza labā pasākuma organizācija, apmeklētība, mūsdienīgi gaismas efekti un dzīvās mūzikas fons, kas vienmēr piešķir pasākumam zināmu šarmu. Tā kā mēs galvenokārt šajā pasākumā bijām ieradušies kā dejotāju atbalstītāji, tad vairāk koncentrējāmies un video, foto fiksējām tieši daudz un dažādos deju stilus - Bolivudas indiešu dejas, vēderdejas, flamenko, čigānu dejas un break dance.

Nedēļas nogale bija kā radīta doties tradicionālā Siguldas virzienā Latvijas zeltainajā rudenī iekšā. Taču mēs pa saules apspīdēto ceļu, gar kura malām rindojās dzeltenā ietērpā apvītie koki, devāmies tālāk uz Smilteni, kur renovētajā kultūras centrā 12.oktobrī notika dziedātāju konkurss "Smiltenes balsis".

Automašīnā visu ceļu noritēja čalošana trīs valodās - latviešu, angļu un vācu, jo mums līdzbraucējas bija deju kluba "Alegria" dejotāja un pasniedzēja Vita Eglīte un RSU studente un indiešu deju pratēja Debi Mandal. Kopīgi priecājāmies par dzīvespriecīgajiem skatiem aiz loga un tērzējām par dejām, dažādu tautu mūziku un tās uztveri.

Vokālistu konkurss "Smiltenes balsis" notika četrās vecuma grupās ar piecu cilvēku žūriju, kuras sastāvā bija arī dziedātājs Normunds Rutulis, balvām un dzīvās mūzikas ("Kokmuižas muzikanti")pavadījumu.  Konkursa starplaikos uzstājās arī viesi - iluzionists Robijs Trankalis, kurš lieliski strādāja ar auditoriju un izraisīja pamatīgu smieklu vilni, un dejotājas no Latvijas deju grupām "Melnā Pērle" (dejotājas Dana Langenfelda un Madara Mūrniece), "Alegria" un Indijas.

Patīkami pārsteidza labā pasākuma organizācija, apmeklētība, mūsdienīgi gaismas efekti un dzīvās mūzikas fons, kas vienmēr piešķir pasākumam zināmu šarmu. Vokālistu konkursa dalībnieki bija rūpīgi gatavojušies pasākumam un, lai gan dažam labam traucēja skatuves lampu drudzis, dziesmas skanēja un balsis skanēja. To rezultātā novērtēja arī žūrija, dalot iegūtās vietas un sponsoru balvas.

Tā kā mēs galvenokārt šajā pasākumā bijām ieradušies kā dejotāju atbalstītāji, tad vairāk koncentrējāmies un video, foto fiksējām tieši daudz un dažādos deju stilus - Bolivudas indiešu dejas, vēderdejas, flamenko, čigānu dejas un break dance (Sandis Mūrnieks).

Dalies:
Novērtē: 5 (4)

komentāriKo lasa citi?