Mode, kuru iedvesmojis flamenko

Meklējot dažādus materiālus par flamenko dejas soļiem un izpildījuma tehniku, uzdūros informācijai par savdabīgu modes skati. Izrādās šī gada sākumā Spānijā jau 14. reizi notika jauno mākslinieku modes festivāls SIMOF 2009, kur viss veltīts flamenko tēmai. Festivāla dalībnieki piedalās skatē ar tērpiem, kas balstās flamenko dejotāju tērpu tradīcijās un papildināti ar novatoriskiem elementiem.Šeit mazs ieskats festivāla dalībnieku radītajās tērpu kolekcijās.

Neko darīt, kādu laiku iinuu vietnes apmeklētājiem būs jālasa par un ap flamenko, jo esmu aizrāvusies ar šo mūziku un deju. Meklējot dažādus materiālus par flamenko dejas soļiem un izpildījuma tehniku, uzdūros informācijai par savdabīgu modes skati. Izrādās šī gada sākumā Spānijā jau 14. reizi notika jauno mākslinieku modes festivāls SIMOF 2009, kur viss veltīts flamenko tēmai.

   

 

Festivāla dalībnieki piedalās skatē ar tērpiem, kas balstās flamenko dejotāju tērpu tradīcijās un papildināti ar novatoriskiem elementiem. Uzvarētājs bija modes mākslinieks Antonio Serrano. Šeit mazs ieskats viņa un citu festivāla dalībnieku radītajās tērpu kolekcijās.

   

 

   

Izmantotie materiāli - http://www.simof.net/fotogalerias/certamen_de_disenadores_noveles-simof_2009.asp

Dalies:
Novērtē: 5 (2)
Skatīts: 2057

komentāri

Jūlija

Es pilnīgi noteikti izskatītos satriecoši šādos tērpos (fall_in_love)Ko lasa citi?