Viņu nevar neievērot

Tā droši var teikt par sievieti, kas tērpusies dizaineres Mari Cruz kleitā no jaunās 2009. – 2010.gada kolekcijas. Mani fascinēja drošie un košie krāsu salikumi, kas gan izaicina, gan harmonizē viens ar otru, gan nepārprotami uzrunā un pievērš uzmanību. Turklāt tērpi pasniegti noskaņu papildinošā vidē – dabīga tumškoka interjers, senatnīga glezna apzeltītā rāmī, baznīcas priekštelpa ar svecītēm, arābiskas raibas flīzes uz sienas, kas Spānijā un Portugālē nav retums, skats uz Seviljas vecpilsētu u.tml.

Tā droši var teikt par sievieti, kas tērpusies dizaineres Mari Cruz kleitā no jaunās 2009. – 2010.gada kolekcijas. Šie tērpi izrādīti starptautiskajā flamenko modes izstādē SIMOF 2009 un tagad „mākslas darbus” no šīs kolekcijas var iegādāties arī interneta veikalā - http://www.flamencoexport.com/flamenco-best-sellers/flamenco-outfits.html Cenas, sākot no 500 līdz 1900 EUR par kleitu.

Bet īstenībā ne par to pat ir stāsts, mani fascinēja drošie un košie krāsu salikumi, kas gan izaicina, gan harmonizē viens ar otru, gan nepārprotami uzrunā un pievērš uzmanību. Tas nav tikai tradicionāli melnais, baltais un spilgti sarkanais. Lielisks salikums, piemēram, gaiši zils, salātzaļš un balts. Turklāt iepriekš minētajā mājas lapā tērpi pasniegti noskaņu papildinošā vidē – dabīga tumškoka interjers, senatnīga glezna apzeltītā rāmī, baznīcas priekštelpa ar svecītēm, arābiskas raibas flīzes uz sienas, kas Spānijā un Portugālē nav retums, skats uz Seviljas vecpilsētu u.tml. Runā viss, sākot no tērpa, vides, beidzot ar modeles acu skatienu.

Baudiet! -

Dalies:
Novērtē: 5 (13)

komentāri

Jūlija

(excited)
Dikti patika Nr. 1, 4, 12, 17, 28 (kiss)

gerda

Sievietes - tortes (smile)

iinuu

Skatos, Jūlij, Tevi pēdējā laikā velk uz krēmīgiem, bēšīgiem toņiem. Manas favorītes atkal ir - 3., 7., 24., 29. un 32.

Jūlija

Jā, sāku dzīvi no baltas lapas (OK, bēšās/krēmīgās) (smile)

danini

Manējās ...13., 17.,21.,25.,27.,34. Inu, Tu jau kādu tērpu esi pasūtījusi? ;)

Muks

Smukas gan(alarm)

iinuu

Aha, dominē SARKANAIS, to es saprotu (good) Danuci, Tu cenas redzēji?! (puzzled) Būs vien man jāšuj pie pašmāju meistares pēc kāda tīmeklī noskatīta fasona ...

Ilze

Galvenais, ka tas viss tik skaisti \"sēž\" uz kārtīgiem meitiešiem, kam viss vietās! ;)Ko lasa citi?