Lielā LEGO spēļu diena Salaspilī

LEGO mašīnīšu te bija gana daudz. Gan tās, kuras bija sūri grūti būvētas un izvietotas uz izstāžu galda, gan tās - vienkāršākas, kurām bija motoriņi un piedalījās turpat zālē dragreisa un līnijsekošanas sacensībās. Taču visinteresantākā un apmeklētāju galveno uzmanību piesaistošā bija lielā LEGO pilsēta.

Tāds mums mazliet neierasts pasākums, par kuru nemaz nebūtu zinājuši, ja aizrautīgs LEGO fans Lauris Kļaviņš (arī BNI Vivaldi Latvia biedrs) nebūtu uzaicinājis. Kad īsi pēc vienpadsmitiem ierādāmies Rīgavā (Salaspils kultūras nams), viņš un daži citi LatLUG (Latvijas LEGO lietotāju grupa) aktīvisti jau darbojās pilnā sparā . Uz galdiem bija izbērti LEGO klucīši, no kuriem lieli un mazi centās kaut ko uzmeistarot.

Taču visinteresantākā un apmeklētāju galveno uzmanību piesaistošā bija uzbūvētā 7,5 m2 lielā LEGO pilsēta, kur netrūka nedz veikalu, nedz kinoteātra, nedz privātmāju ar pīļu dīķi, nedz viesnīcas u.c. pilsētai svarīgu celtņu, nedz arī pašu LEGO cilvēciņu. Apkārt tai uz vienu un otru pusi nemitīgi kursēja divi vilcieni.

Uz blakus galda bija izvietojušies LEGO varoņi no StarWars - klonu karotāji, džedaji, lieli un mazi kosmosa kuģi un kas tik vien ne. Apkārt drūzmējās mazie zinātkārie, kuriem pirkstiņi niezēja kādu figūriņu pacilāt vai paspēlēt, piemēram, kariņu. Taču lielo onku modrā acs un zemā balss, kas aizrādīja, ka te viss skatāms tikai acīm, uzreiz apturēja no nerātnībām.

LEGO mašīnīšu te bija gana daudz. Gan tās, kuras bija sūri grūti būvētas un izvietotas uz izstāžu galda, gan tās - vienkāršākas, kurām bija motoriņi un piedalījās turpat zālē dragreisa un līnijsekošanas sacensībās. Pēdējās nereti nogāja no trases, paslīdot zem solu rindas, vai atsitās pret skatuves malu un virsbūve aizlidoja pa gaisu. Vārdu sakot, ej un skaties, kur kāju liec.

Uz zāles skatuves bija izvietoti galdi, kur noritēja galda spēles. Visapkārt viss kūsāja, darbojās un ņirbēja LEGO klucīšu daudzajās nokrāsās. Informāciju par nākamajiem pasākumiem un LEGO kustību Latvijā var iegūt www.latlug.lv

Dalies:
Novērtē: 5 (3)
Skatīts: 370

komentāri

Lauris

Paldies Inga, Ērik, par foršo rakstu un lieliskajām bildēm!
Uz tikšanos nākamajos pasākumos!

Lauris, LatLUG.Ko lasa citi?