Saldumu festivāls mc2

Uzreiz jāsaka, ka nosaukums „festivāls” ir par šerpu ņemts. Lai šo, tā saucamo festivālu, pamanītu gandrīz vai divreiz jāieiet un jāiziet no tirdzniecības centra „mc2” nodaļas „Gastronome”.Parasta veikala ikdiena.Kūciņām gan nebija ne vainas, gardas.

Uzreiz jāsaka, ka nosaukums „festivāls” ir par šerpu ņemts. Lai šo, tā saucamo festivālu, pamanītu gandrīz vai divreiz jāieiet un jāiziet no tirdzniecības centra „mc2” nodaļas „Gastronome”. Pie ieejas pasākuma plakāts, kas ir palielināta kopija no uz vairāku uzņēmumu adresēm izsūtījām reklāmas lapiņām. Sākumā divi stendi ar medu un citu bišu sarūpēto produkciju. Laikam tur varēja uzzināt, „ko dara Latvijas bite ziemas laikā”, bet , ja īpaši nekā neuzbāžas ar informāciju, tad kūtrais latvietis neies jau jautāt. Blakus skuma fotogrāfs ar palielu bilžu taisāmo rokās un tukšu krēslu, kuram blakus novietota improvizēta saldumu piramīda. Vārdu sakot, pietrūka „iekšā rāvēja – ārā metēja”, kas aicinātu nobaudīt „Gastronome” labumus, iemūžināties foto un ko vēl ne. Staigājot gar letēm nemaz nešķita, ka te kaut kas īpašs notiek vai pie kaut kā ir piedomāts. Parasta veikala ikdiena.

Plašo gardo kūku un citu saldumu izvēle bufetē aprobežojās ar vienu kūciņu galdu, kur pāris desmit kūciņu paplātes, no kurām drīkstēja paņem tikai līdz trim gabaliņiem vienam cilvēkam, iemaksājot Ls3,90 kasē. Kūciņām gan nebija ne vainas, gardas. Izvēlējāmies itāļu kūku (visgaršīgākā), džema pildīto ruleti un meža ogu kūkas gabaliņu. Kūciņas nebija pārlieku saldas, nešķebināja, sātīgas gan.

Ieskats „Gastronome” kūciņu bufetē:

Dalies:
Novērtē: 5 (1)

komentāri

Jūlija

Kā jau visi vietējie ikgadējie šovi, arī MC2 \"festivāli\" (saldumu un jūras velšu) ar katru gadu tikai zaudē (cry) Sākumā tiešām nebija ne vainas (good) Pat bija rindā jāstāv, lai tiktu iekšā. Man nu ļoooti garšoja ar marcipānu pildītas dateles un ingvers rūgtajā šokolādē (fall_in_love) Vai tie šogad vismaz bija?

iinuu

Mjā, vecie labie laiki! Šo svētdien gan bija gana patukšs apmeklētāju un piedāvājuma ziņā. Tavus minētos gardumus nemaz nemanīju, izrādās tādi arī tur mēdz būt.

Jūlija

Par tām datelēm gan nezinu, bet ingveru tur var nopirkt arī ikdienā (smile)Ko lasa citi?