Tvīda brauciens 2012

Šodien, 5.maija pēcpusdienā, Esplanādē pie Raiņa pieminekļa pulcējās vairāki simti riteņbraucēju ar vecākiem un jaunākiem braucamrīkiem un ģērbušies retro stilā - tvīda tērpā. Šogad pasākums Rīgā notika jau trešo reizi. 2010.gada maijā pasākumā piedalījās ap 150 dalībnieku, pagājušajā gadā - 400 braucēju, bet šogad izskatās, ka to bija pat uz pusi vairāk.

Šodien, 5.maija pēcpusdienā, Esplanādē pie Raiņa pieminekļa pulcējās vairāki simti riteņbraucēju ar vecākiem un jaunākiem braucamrīkiem un ģērbušies retro stilā - tvīda tērpā. Tvīda brauciens ir veclaicīgo divriteņu un īpašo retro tērpu parāde. Pirmais šāds brauciens notika Londonā 2009. gadā, gūstot lielu atzinību un vēlāk izplatoties arī Amerikas, Rietumeiropas un citās pasaules lielpilsētās.

Šogad pasākums Rīgā notika jau trešo reizi. 2010.gada maijā pasākumā piedalījās ap 150 dalībnieku, pagājušajā gadā - 400 braucēju, bet šogad izskatās, ka to bija pat uz pusi vairāk. Pasākumu organizē Latvijas Veclaiku divriteņu klubs un Ērenpreisa velosipēdu darbnīca ar domu popularizēt velo kultūru un atsaukt atmiņā Latvijas 20.-30. gadu velosipēdu tradīcijas.

Esplanādē no 14:00 līdz 16:00 notika dalībnieku reģistrācija, darbojās frizētava un fotostudija brīvā dabā. Tad visi dalībnieki sēdās uz braucamrīkiem un devās Latvijas Mākslas muzeja virzienā, lai uz tā kāpnēm uztaisītu kopbildi. Brauciens varēja sākties. Maršruts: Esplanāde, Akmens tilts, Uzvaras bulvāris, Arkādija parks, ilgāka piestāšana Kalnciema kvartālā un atpakaļ uz centru pāri Vanša tiltam līdz Kaņepes Kultūras centram.

Foto ieskats pasākuma norisē Esplanādē:

Dalies:
Novērtē: 5 (2)

komentāriKo lasa citi?