Man-Tess sāga Sarkandaugavā. Sūknis.

Man-Tess kļuvis vēl nekaunīgās un nu, līdz ar ierasto acetonam līdzīgo smārdu, kurš kā izrādās satur benzolu un citas kancerogēnās vielas, jau kuru nedēļu pēc kārtas Sarkandaugavas tuvāko namu iedzīvotāju naktsmieru traucē nemitīgi dūcošs sūknis.

Neskatoties uz vairākām sūdzībām gan Man-Tess vadībai, gan Valsts Vides dienestam, gan citām kontrolējošām iestādēm, Man-Tess kļuvis vēl nekaunīgās un nu, līdz ar ierasto acetonam līdzīgo smārdu, kurš kā izrādās satur benzolu un citas kancerogēnās vielas, jau kuru nedēļu pēc kārtas Sarkandaugavas tuvāko namu iedzīvotāju naktsmieru traucē nemitīgi dūcošs sūknis. Tad nu, bezmiega mākti gājām lūkoties, kas tur rūc, dūc un sīc visas nakts garumā.

Acetonam līdzīga smaka bija jūtama visu vakaru un arī vēlā vakara stundā. Ap plkst. 23 Tvaika un Gaujienas namu pagalmā tika manīta arī ugunsdzēsēju mašīna, acīmredzot kādam pacietības mērs bija atkal pilns un ziņoja VUGD. Pretēji Man-Tess apgalvojumam, ka viņi nav vienīgie smirdes cēlāji, šoreiz atļaušos nepiekrist, jo pūta Rietumu vējš un tam ceļā ir tikai un vienīgi Man-Tess.

Ekrānšāviens no Windguru.

* ja video nav redzams, tad tas ir šeit - http://www.iinuu.lv/userfiles/flash/2012/man-tess-suknis.f4v

Dalies:
Novērtē: 5 (10)
Skatīts: 820

komentāri

SAB

Izcili!Ko lasa citi?