Kurš individuālais gads Tev ir 2014?

Numeroloģe Dita iemācīja man aprēķināt individuālo gadu un noteikt, kas šajā gadā sagaida, kāda ir šī gada predisponētība un noskaņa. Tā bija jauna, interesanta pieredze, turklāt balstīta man tuvā matemātikas metodikā. Lūk, kā to aprēķina.

Aptuveni pirms gada iepazinos ar numeroloģi Ditu Blūmu un apmeklēju viņas individuālās konsultācijas Jauno psiholoģiju centrā, lai uzzinātu vairāk sava vārda, uzvārda, dzimšanas datuma, uzņēmuma nosaukuma numeroloģisko vēstījumu. Tā bija jauna, interesanta pieredze, turklāt balstīta man tuvā matemātikas metodikā.

Dita iemācīja man aprēķināt individuālo gadu un noteikt, kas šajā gadā sagaida, kāda ir šī gada predisponētība un noskaņa. Tas likās ļoti saistoši. Turklāt arī zīmīgi, jo šis 2014.gads man ir deviņu gadu cikla pirmais gads.

Lūk, kā to aprēķina: ja esmu dzimusi 8.aprīlī un mani interesējošais gads ir 2014, tad visus ciparus jāsaskaita kopā, lai iegūtu pirmskaitli. Piemēram: 8+4+2+0+1+4=1+9=1+0=1

Turpmāk individuālo gadu skaidrojumi ar noteicošo vārdu, krāsu un manām subjektīvajām sajūtām.

1.individuālā gada noteicošais vārds ir sākums, tātad visi jaunie projekti, jaunie pirmsākumi šajā gadā ir veiksmīgi. Izrādās, ka katram gadam ir arī dominējošā krāsa. Šim - sarkana. Jāsaka, diezgan revolucionāra (pozitīvā nozīmē). Un tas ir saprotami, jo katrs iesākums, radīšana, dibināšana saistās ar spēcīgu enerģijas patēriņu.

Man patīk arī teicieni, varētu pat teikt, mantras, kas kā raksturojums tiek pievienotas katram gadam. Pirmajam tā ir - "Es speru pirmos soļus un uzsāku jaunus un drosmīgus pasākumus!"

2.individuālais gads paredz attiecību noteikšanu un sadarbību. Gada krāsa - oranža - man asociējas ar budistu mūku tērpiem. Kaut kas tur ir, jo noteicošā šī gada vērtība ir pacietība.

Oranžā krāsa man patīk, it īpaši interjerā un dizainā, mazāk agresīva un gana draudzīga. Ar gada mantras pieņemšanu būs sarežģītāk - "Es uzticos dzīves straumei, kura attīstās saskaņā ar dievišķajiem likumiem"

3.individuālais gads ir jaunrades pilns. Noteicošais vārds - prieks. Dzeltena ziedoša pieneņu pļava saulainā pavasara dienā smaida man pretī. Dzelteni ziedputekšņi uz pirkstu galiem. Tāda man ir prieka sajūta. Jā, "Es mīlu dzīvi un dzīvesprieku!"

4. individuālais gads sola cītīgu darbu un iespēju realizēšanu. Praktiskums tiek godā celts un ir gaužām noderīgs. Domā! - "Es izmantoju visas iespējas, un man viss izdosies"

Krāsa - zaļa. Vitalitātes, dzīves sulas, dabas, mūsu spēka, miera un barības avota krāsa. Jā, zaļā smagam darbam ir liels atbalsts.

5.individuālajā gadā gaidāmas pārmaiņas. Kā jau vienmēr, vieniem tas ir zināms stress, trauksme un bailes no nezināmā, citiem atkal jaunas iespējas, izaicinājums. Krāsa - gaišzila. "Es uzņemos atbildību ar prieku un mīlestību!"

6. individuālais gads paredz lietu sakārtošanu, atbildības uzņemšanos - "Es pildu savus pienākumus ar prieku un mīlestību! " Krāsa vairs nav tik viegla, gaisīga, bet gan - zila - it kā enerģijas plūsma mainījusies, tagad tā nāk nevis no gaišzilām debesīm, bet gan no tumšajiem ūdeņiem.

7. individuālais gads ir garīguma gads, sevis un dzīves jēgas izzināšanas. Valdošā vērtība - ticība. Līdzīgi kā katoļu mācītāju svētku ietērpā, tā arī šeit dominējošās purpura un violetā krāsa. "Es priecājos par garīgajiem meklējumiem un atrodu atbildes uz daudziem jautājumiem!"

8. individuālajā gadā gaida panākumi. Strādāts gana un atnāk pārliecība par sasniegto. Hmm, veselas trīs krāsas - bēša, brūnā, rozā - diezgan piezemētas, nepretenziozas, mierīgas, pat klasiskas. Kā nu ne, jo beidzot ir stabilitāte. "Mani pavada veiksme, savā nozarē es gūstu panākumus!"

9. individuālais gads ir cikla noslēguma gads. Noslēgums ir pamatvārds. Pasteļtoņi - rimtums, zināma elpas aizturēšana, sagatavošanās jaunam dzīves posmam. "Es esmu apmierināta, pilnīga un piepildīta!" Es pat drīzāk liktu par pamatvārdu - harmoniju - mieru ar sevi, sevī un apkārtējā vidē.

Plašāku individuālo gadu skaidrojumus vari atrast Ditas rakstā - http://www.nlp.lv/sava-individuala-gada-noteiksana-pec-numerologijas

Dalies:
Novērtē: 3 (12)

komentāriKo lasa citi?