Raksturs pēc dzimšanas skaitļa un dienas

Arvien vairāk mūsdienās populāras kļūst mācības par cilvēka rakstura un dotību noteikšanu pēc viņa dzimšanas skaitļa, dienas, mēneša, laika u.tml. It īpaši tas tagad tiek apspriest darba un biznesa vides sakarā – kā labprāt izprast kolēģus, pieņemt darbā pareizo darbinieku, sadzīvot ar priekšnieka raksturu, izvēlēties veiksmīgus sadarbības partnerus.

Arvien vairāk mūsdienās populāras kļūst mācības par cilvēka rakstura un dotību noteikšanu pēc viņa dzimšanas skaitļa, dienas, mēneša, laika u.tml. It īpaši tas tagad tiek apspriest darba un biznesa vides sakarā – kā labprāt izprast kolēģus, pieņemt darbā pareizo darbinieku, sadzīvot ar priekšnieka raksturu, izvēlēties veiksmīgus sadarbības partnerus.


 

Pagājušajā nedēļā Rūpniecības un tirdzniecības kameras telpās notika seminārs, kur biznesa konsultants Andris Urbāns stāstīja, kā viņš darbojas ar skaitļiem, cilvēka bioritmiem un vecumposmu psiholoģiju, lai palīdzētu uzņēmējiem veidot saliedētas komandas, izvēlēties atbilstošos sadarbības partnerus un cilvēkiem vairāk uzzināt par sevi.

Lai gan seminārs bija plānots divas stundas, limitu pārtērējām gandrīz vēl par stundu, jo pierakstāmā bija daudz un neteiktu, ka viss tādā īsā seminārā bija viegli uztverams. Sākumā lektors runāja par dzimšanas mēnešiem, dzimšanas datumu, nedēļas dienām, tad par intervāliem starp dzimšanas datumiem un saderību starp personālu. Tas pēdējais prasītu atsevišķu lekciju, jo daudzi ar Andra atļauju sāka fotografēt slaidus, jo koncentrēt  uzmanību trešo stundu pēc kārtas vairs nespēja.

Bet, nu, ieskatam no šīs lekcijas mazliet par dzimšanas skaitli un dzimšanas dienu. Pēc dzimšanas skaitļa nosaka vienu no deviņiem cilvēka psihotipiem. Saskaitām kopā dzimšanas datuma, mēneša un gada visus ciparus, lai galā izveidotos viens cipars. Piemērs, 1977.gada 8.aprīlis – 1+9+7+7+8+4=36=3+6=9

Ja dzimšanas skaitlis 1, tad cilvēks ir enerģisks, darbīgs, impulsīvs. Princips – darām tagad, padomāsim rīt. Bieži vien pasaka nepadomājot, tad to nožēlo.

Skaitlis 2 – pasīvs, inerts, talantīgs, mīl skaistas lietas. Raksturīgs piemērs, sieviete vēlējās iegādāties zilu kleitu, aizgāja uz veikalu, ieraudzīja rozā, iepatikās, nopirka rozā, nevis zilu, kā bija nolēmusi iepriekš.

Skaitlis 3 – haotisks, komunikabls, dzimis koordinētājs. Piemīt harizma, var sarunāt ar jebkuru jebko. Raksturīgi izmētāt mantas, radīt nekārtību sev apkārt.

Skaitlis 4 – fundamentāls, dzīvo rāmjos un iziet viņam no tiem pagrūti. Patīk visu kontrolēt. Uzskata, ka viņa viedoklis vienīgais pareizais.

Skaitlis 5 – depresīvs, nospiests, skolotājs, kuram patīk pamācīt citus. Apslēpta agresija. Var smaidīt, bet iekšēji izjust naidu.

Skaitlis 6 – vadītājs, ambiciozs, vienmēr ar kaut ko līdz galam neapmierināts, pastāvīgi pukst par kaut ko. Ar viņu jārunā īsi un kodolīgi.

Skaitlis 7 – impulsīvs, enerģisks, grūti nosēdēt mierā, radošs. Cenšas apkārtējos ieraut konfliktsituācijās. Daba kā zibenim – uzplaiksnī un pazūd.

Skaitlis 8 – varaskārs, stresains, straujš un stingrs. Vēlme gūt virsroku pār citiem.

Skaitlis 9 – norobežojies, melanholisks, subjektīvs, intelektuālis. Kaut ko iestāstīt ir grūti. Vislabāk uztver rakstveida formā. Koncentrē uzmanību uz sarunas biedra stāstīto tikai tad, kad ir tiešs acu kontakts. Ja nav, tad parasti laiž gar ausīm, jo ir aizklīdis savās pārdomās.

Dzimšanas datuma, mēneša un gada kombinācijā jāpavēro arī pāra un nepāra skaitļi. Ja dominē pirmie, tad cilvēkam ir tieksme uz pasivitāti. Turklāt, ja visi ir nepāra skaitļi, tad cilvēks var būt pārlieku enerģisks un aktīvs. Ja pāra un nepāra skaitļi ir līdzsvarā, tad arī cilvēkam ir nosliece uz harmoniju un sabalansētību dzīvē. Lektors vēl piebilda, ka personāla atlases speciālistiem dzimšanas skaitļi ir  laba viela izpētei, lai jau sākotnēji spētu novērtēt cilvēka personību.

Raksturs pēc nedēļas dienas, kurā cilvēks ir dzimis

Svētdiena – varonis, līderis (ne vadītājs). Otrs cilvēks viņam ir mazsvarīgs. Ja gribas pieglausties svētdienas cilvēkam, tad tā ir tava darīšana, viņš nebūs iejūtīgs un pretimnākošs.

Pirmdiena – dzejnieks, filozofs. Cilvēks, kur analizē informāciju. Viņu grūti iekustināt, taču, ja izdodas, tad viņš var sasniegt lielus panākumus.

Otrdiena –karavīrs, kardināls. Apbrīnojamas darba spējas, ļoti daudz var izdarīt. Izdegšanas risks, nosliece uz alkoholismu vai darbaholismu vai seksaholismu.

Trešdiena – administrators, koordinators. Lieliski spēj sarunāt, organizēt, komunicēt, pārdot.

Ceturtdiena – vadītājs, organizators. Grūti darboties kāda pakļautībā, vienmēr konkurēs ārā esošo vadītāju.

Piektdiena – cilvēks-personība. Labi padodas saimnieciskā darbība, ekonomika. Pozīcija – es zinu, ka esmu talantīgs, nu un kas?!

Sestdiena – ateists, ticīgais. Raksturīga ieciklēšanās, var sastapties dzīvē ar nepārvaramu psiholoģisko sienu, nosliece uz dažādām atkarībām.

Jāsaka šāda veida informācija, nav ņemama atrauti no citas informācijas par cilvēku – dzimšanas laika, vārda, vecākiem, dzīves pieredzes, audzināšanas u.tml. Bet tas ir vēl viens no veidiem, kā izzināt sevi un citus cilvēkus sev apkārt.

 

Dalies:
Novērtē: 5 (9)

komentāriKo lasa citi?