Kā izskaidrot vērtību tam, ko Tu dari, vienā vienkāršā teikumā

Ja esi uzņēmējs, kura galva ir pārpildīta ar idejām par to, kā būt atšķirīgam un piedāvāt kaut ko izcili labu saviem klientiem, tad Tu neesi viens tāds. Idejas nāk viegli, ja Tu mīli savu darbu un savu uzņēmumu. Ja esi profesionālis savā lauciņā, tad ar realizāciju arī nevar būt nekādu problēmu. Taču visgrūtākais ir precizēt savu vēstījumu mērķauditorijai.

Ja esi uzņēmējs, kura galva ir pārpildīta ar idejām par to, kā būt atšķirīgam un piedāvāt kaut ko izcili labu saviem klientiem, tad Tu neesi viens tāds. Idejas nāk viegli, ja Tu mīli savu darbu un savu uzņēmumu. Ja esi profesionālis savā lauciņā, tad ar realizāciju arī nevar būt nekādu problēmu. Taču visgrūtākais ir precizēt savu vēstījumu mērķauditorijai - skaidri un iegaumējami aprakstot to, kas esi, ko dari, kāpēc to dari un kāpēc Tev būtu jāpievērš uzmanība.

Tu vari pilnībā ticēt, ka piedāvā vislabāko, visērtāko, visātrāko risinājumu, taču, lai tas būtu nepieciešams klientiem, arī viņiem jānotic, ka ar to tiks atrisinātas viņu problēmas vai apmierinātas viņu vajadzības.

Par laimi šai pasaulē viss jau ir izdomāts pirms mums un Tev nav nepieciešams no jauna izgudrot riteni. Praktiski vienreiz veiksmīgi uzrakstīts, sagatavots teksts var kalpot visās situācijās, kad īsi un kodolīgi jāprezentē sevi un savu piedāvāto produktu vai pakalpojumu.

Attēls no careerealism.com

Informācija, kas Tev ir jāietver vēstījumā:

1. Kam tas kalpo? (Tava auditorija)

2. Kādas problēmas tas atrisina? (ieguvums)

3. Kā tas atrisina? (funkcijas, process vai risinājums)

Vēstījuma formula

Visvienkāršākā no formulām, ko var pielietot pašprezentācijā, ja neesi apveltīts ar īpašām aktiera dotībām vai oratora spējām.

Es esmu [amats], kas palīdz / strādā ar / pasniedz / iedvesmo [mērķa grupa] [rezultāts, ko Tu sniedz saviem klientiem] caur / ar / izmantojot [instrumentu, metodi, mācību utt., ko lieto, lai iegūtu rezultātu].

Piemēram:

Es esmu profesionālās izaugsmes konsultants, kas strādā ar karjeras veidotājiem, lai palīdzētu viņiem iegūt pārliecinātību saviem spēkiem darba un karjeras jomā, mācot viņiem darba pārrunu struktūru, kontaktu veidošanas metodes un sociālo tīklu izmantošanas iespējas.

Tikai tāpēc, ka formula ir vienkārša, nenozīmē, ka Tu nevari tajā izpausties radoši. Pārvieto puzles gabaliņus, apmaini frāzes vietām, uzraksti vairākus šī teikuma variantus un izvēlies veiksmīgāko versiju.

Materiāls sagatavots, iedvesmojoties no raksta blogā alyssamartin.com

Dalies:
Novērtē: 5 (4)

komentāriKo lasa citi?