Aizraujoša diena Beverīnas koka skulptūru parkā un labirintos

Pateicoties draugu uzaicinājumam uz puikas dzimšanas dienas svinībām, atklājām jaunu vietu aizraujošai nedēļas nogalei gan pieaugušajiem, gan bērniem. Beverīnas koka skulptūru parks un vairāki labirinti brīvā dabā 11km attālumā no Valmieras, braucot Valmieras-Smiltenes virzienā pa P-18 šoseju.

Vakar diena bija izdevusies uz goda. Īstais laiks pavadīt dienu brīvā dabā piknikojot, apskatot kaut ko interesantu, iepazīstoties ar jauniem cilvēkiem un vietām. Šoreiz devāmies uz Valmieras pusi, kur netālu no tās atrodas entuziasta izveidots un uzturēts koka skulptūru parks un labirinti - gan šausmu mežā, gan mazais meditatīvais, gan nerātnais (18+).

Te nodarbes netrūkst ne bērniem, ne pieaugušajiem - šūpoles, batuts, veiklības un intelektuālās spēles, pastaigas takas, šūpuļkrēsli, āra boulings ar palielām ripināmā koka bumbām, mērķī šaušana un mešana pa bundžām, līdzsvara baļķi, koka zivtiņu "zvejošana", pingvīnu matemātiskā spēle, Latvijas salikšana no palieliem koka puzles gabaliņiem, "zeķu žāvēšana", kā arī daudzās skulptūras, kas izvietojušās ap laukuma centrā esošo dīķi un pa visiem stūru stūriem. Visiem pati pazīstami un mīļi tēli - Flinstonu un Simpsonu ģimenītes, teletūbiji, velniņi un raganiņas, Minioni un kas tik vien ne.

Vārdu sakot, visu nevar izstāstīt, jābrauc un jāizbauda pašiem. Taču nelielu foto ieskatu tajā varam piedāvāt.

Dalies:
Novērtē: 5 (4)

komentāri

Ēriks

LTV1 raidījums Province. Koka sapņi - https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/22.05.2016-province.-koka-sapni.id72563/Ko lasa citi?