2.Eksotisko deju festivāls "Maģiskais paklājs"

Nu jau otro gadu pēc kārtas Madonas kultūras namā notika eksotisko deju festivāls. Koncerts sastāvēja no modernās vēderdejas sniegumiem ar zināmiem šova elementiem, haligi, saidi un oriental. Šarma bija parūpējusies par havajiešu deju stila iekļaušanu programmā. Taču atšķirībā no pagājušā gada bija vērojama zināma vienveidība, pietrūka indiešu deju, tribal dance, andalūzijas deju ritmu.

Nu jau otro gadu pēc kārtas Madonas kultūras namā notika eksotisko deju festivāls, šoreiz 8.augustā 15:00 – 20:00. Festivāls pulcēja deju grupas no visas Latvijas - „Mantigra” (Madona, Lubāna), „Malika” (Daugavpils), „Inda” (Jēkabpils), „Dana” (Madona), „Alfi Leila va Leila” (Madona), „Zafira” (Rīga) u.c.

Koncerts sastāvēja no modernās vēderdejas sniegumiem ar zināmiem šova elementiem, haligi, saidi un oriental. Šarma bija parūpējusies par havajiešu deju stila iekļaušanu programmā. Taču atšķirībā no pagājušā gada bija vērojama zināma vienveidība, pietrūka indiešu deju, tribal dance, andalūzijas deju ritmu. Dažas grupas nebija ieradušās, tāpēc koncerts mazliet nobīdījās laika ziņā – ātrāk beidzās.

Vēderdejotāju krāšņie tērpi ir īsts baudījums acīm – pirkti vai pašu šūdināti. Tāpēc starplaikā starp koncerta pirmo un otro daļu skatītājiem par prieku tika uzrīkota tērpu skate. Žēl, ka ne visas dejotājas bija atsaucīgas un tikai dažas no tām piedalījās.

Vairāk par šo pasākumu pastāstīs foto galerija un video.

Dalies:
Novērtē: 4 (3)

komentāri

Jūlija

A kur Danini??? (caprice)

Man visvairāk patika bildes Nr. 4 un Nr. 8 (fall_in_love)

Man nav saprotams, kā var neierasties vai ierodoties atteikties piedalīties (bad)

iinuu

Danini saņem zvaigzni no pasākuma organizatores, skat. #23 (smile)

Jūlija

Ooo, forši! (bravo) Nespēju sekot līdzi pārvertībām - te blonda, te ruda (alarm)

danini

Jūlij, Danini nodejoja, kad reportieri no Rīgas vēl nebija ieradušies...(smile) Zvaigzni gandrīz arī neiedeva... tad nebūtu pat šīs bildes.(smile)

Jūlija

Tāpat tu esi labakā (flower)

Jūlija

A kur Danini??? (caprice)

Man visvairāk patika bildes Nr. 4 un Nr. 8 (fall_in_love)

Man nav saprotams, kā var neierasties vai ierodoties atteikties piedalīties (bad)Ko lasa citi?