Lielais Dejas gājiens 2013

Par godu Starptautiskajai Dejas dienai Rīgā pirmo reizi tika rīkots Lielais Dejas gājiens, kas pulcināja dažādu dejas stilu pārstāvjus. Foto un video ieskats pasākumā.

Par godu Starptautiskajai Dejas dienai Rīgā pirmo reizi tika rīkots Lielais Dejas gājiens, kas pulcināja dažādu dejas stilu pārstāvjus.

Svētdienas pēcpusdiena bija izdevusies patīkami saulaina. Sākotnēji visi dejotāji, dejas fani un ieinteresēti vērotāji pulcējās Doma laukumā. Debesīs lidoja neskaitāmi krāsaini lieli un mazi ziepju burbuļi un visi gaidīja, kad atskanēs ritmiska bungu rīboņa, kas vēstīs par gājiena sākumu.

Mazliet mulsināja tas, ka tikai nedaudzi deju klubi bija parūpējušies par atšķirīgiem, vienotiem tērpiem, kas izceltu viņus kā gājiena aktīvus dalībniekus. Dejas ritmu uzturēja bundzinieki kolonnas priekšgalā un flamenko dejotāju kastaņetes. Pēdējie, deju klubs „Duende”, izcēlās arī ar košiem tērpiem, bārkstainiem lakatiem, krāsainiem vēdekļiem, kas piešķīra gājienam patiesu svētku noskaņu.

Visdzīvākais un pulsējošākais noskaņojums valdīja tieši gājiena noslēgumā Esplanādē, kur visi deju skolu pārstāvji padevās dejas ritmam – gan salsas, gan stepa, gan tautas deju, gan līnijdeju, gan flamenko. Mazs video ieskats:

Dalies:
Novērtē: 4 (4)

komentāriKo lasa citi?