Jūrmalas kūrortsezonas 2011 noslēguma koncerts

Horna dārzā Majoros bija sapulcējies paprāvs pulciņš skatītāju un klausītāju. Uz lielā ekrāna dienas garumā tika demonstrētas trīs mākslas filmas, tad vakarpusē skanēja pagājušā gadsimta visiem iemīļotās melodijas no Edītes Piafas, Džo Desēna un Mireijas Matjē repertuāra.

Vakar, 27.augustā, laika apstākļi bija kā pēc pasūtījuma, gaiss sasila līdz +29C un Jūrmalas apmeklētāju vasarīgos tērpus pluinīja patīkams dienvidvējš. Patiesi tas bija kūrortsezonas noslēgums, jo šodien atkal, pa logu raugoties, jāsecina, ka rudens praktiski jau ir klāt.

Horna dārzā Majoros bija sapulcējies paprāvs pulciņš skatītāju un klausītāju. Uz lielā ekrāna dienas garumā tika demonstrētas trīs mākslas filmas, tad vakarpusē skanēja pagājušā gadsimta visiem iemīļotās melodijas no Edītes Piafas, Džo Desēna un Mireijas Matjē repertuāra. Uzstājās Katrīna Gupalo, Laimis Rācenājs un Anna Zaiceva, viņiem pavadījumu nodrošināja grupa Tango Sin Quinto. Patīkami bija vērot, ka blakus skatuvītei daži pasākuma apmeklētāju pāri dejoja tango. Noslēgumā uzstājās čellistu trio Melo M un dejotāji.

Kulminācija – svētku uguņošana, kas notika 20:30, kad debesis vēl bija pietiekoši gaišas, lai neļautu līdz galam izbaudīt uguns ziedu krāšņumu.

Uz nakts balli nepalikām, taču pastaigājāmies līdz Majoru pludmalei un Dzintaru koncertzālei, kur notika Igo autorkoncerts. Savukārt turpat pludmalē tika sakurts liels ugunskurs, kuram apkārt daži atpūtnieki laidās deju solī. Mēs iekārtojamies pludmalē saliktajos baltajos pufos Havana Club Lounge, kur baudījām kokteiļus un dzīvo mūziku. Arī viņiem, tāpat kā daudziem citiem pludmales bāriem vai kafejnīcām, šī bija pēdējā darbības nakts brīvdabā.

Šī  vasaras sezona pavadīta, lai dzīvo nākamā!

Dalies:
Novērtē: 5 (1)

komentāri

Muks

Brīnišķīga diena un vakars, un kolosāla kompānija. Paldies.

zogi

Arī šis pasākums bija super!Ko lasa citi?