Rojal 2012 Rojā

Vakar,28.jūlijā, Rojas pludmalē uz lielā ekrāna pašā jūras krastā, sākot no 22:00, varēja noskatīties divas melnbaltās mākslas filmas. Vakars, pareizāk sakot nakts bija fantastiska, svaigā gaisā jūras krastā, izvietojušies uz līdz paņemtajiem plediem vai saliekamajiem soliņiem un sūcot alu vai sidru, skatītāji pavadīja četras stundas. Mums tā bija lieliska atpūta un kino baudījums.

Rojā ieradāmies vakarpusē ar domu noskatīties brīvdabas kino. Pie pašas pilsētas robežas mūs jau sagaidīja mākslas festivāla nosaukums, t.i., baltajiem burtiņiem ROJA, kuros daudzi labprāt fotografējas, tagad bija pievienots vēl sarkanais burts L.

Kas ir ROJAL?

Festivāls ROJAL tika īstenots no š.g. 26. līdz 28 jūlijam Rojā. Tā pamatideja ir popularizēt kino, mākslas un kultūras nozari ārpus Rīgas, tātad decentralizēt Latvijas kultūras dzīves norises. Kultūras festivāls ROJAL piedāvāja trīs dienu filmu un mākslas pasākumu programmu Rojas, Ziemeļkurzemes un visas Latvijas iedzīvotājiem un to viesiem brīvā dabā, Rojas pilsētvidē un Rojas ostas teritorijā.

Vakar,28.jūlijā, Rojas pludmalē uz lielā ekrāna pašā jūras krastā, sākot no 22:00, varēja noskatīties divas melnbaltās mākslas filmas – latviešu režisora O.Dunkera mākslas filmu “Ceļa zīmes” (1969) un festivālu laureāta režisora M.Hazanavicius “Mākslinieks”(2011).

Vakars, pareizāk sakot nakts bija fantastiska, svaigā gaisā jūras krastā, izvietojušies uz līdz paņemtajiem plediem vai saliekamajiem soliņiem un sūcot alu vai sidru, skatītāji pavadīja četras stundas. Mums tā bija lieliska atpūta un kino baudījums.

Dalies:
Novērtē: 5 (4)

komentāriKo lasa citi?