Rīgas svētki 2010

Lai gan vakar pilnā mērā visus svētku pasākumus liedza baudīt diezgan nemīlīgais sīkais lietutiņš, tomēr uz dažiem no tiem pabijām, un bija interesanti - aerobātikas paraugdemonstrējumi, leļļu gājiens, retro automobiļu parāde, amatnieku tirdziņš,izrāde Mazajā Ģildē, atvērto durvju diena Krievu drāmas teātrī un, protams, salūts.

Lai gan vakar pilnā mērā visus svētku pasākumus liedza baudīt diezgan nemīlīgais sīkais lietutiņš, tomēr uz dažiem no tiem pabijām, un bija interesanti.

Dienas vidū, izmantojot Rīgas Satiksmes bezmaksas piedāvājumu, aizbraucām noskatīties WEAF – pasaules aerobātikas elites lidojumus virs Daugavas un Vanšu tilta, tad paklīdām gar daudzajām tirgotāju bodītēm, aplūkojām pie Strēlnieku pieminekļa izvietotos retro spēkratus, iegriezāmies Mazajā ģildē, lai noskatītos Latvijas un Somijas jauniešu kopuzvedumu „Melnais Kaķis”, un pabijām Krievu drāmas teātra atvērto durvju dienā.

Savukārt vakarā, rikšu solī dodoties četras pieturas līdz tuvākajam transportam, jo 5.trama kursēšana no Sarkandaugavas tika apturēta un netika piedāvāts alternatīvs pārvietošanās variants ne maksas, ne bezmaksas, steidzāmies uz svētku salūtu. Tā laikā septiņas uguņotāju komandas rādīja savas uzstāšanās. Dzestrais vējš uz Vanšu tilta lika manīt, ka rudens tuvojas ar joni.

Dalies:
Novērtē: 5 (2)

komentāri

Muks

Paldies par kolosālajām bildēm, es arī neklātienē pabiju Rīgas jubilejā.

Muks

Paldies par kolosālajām bildēm, es arī neklātienē pabiju Rīgas jubilejā.Ko lasa citi?