Ko vīrieši dara labāk par sievietēm

Nu, pienākusi kārta vīriešiem. Arī piecas no daudzajām lietām, ko vīrieši spēj paveikt labāk nekā sievietes un kas sakņojas vīriešu domāšanā.

Nu, pienākusi kārta vīriešiem. Arī piecas no daudzajām lietām, ko vīrieši spēj paveikt labāk nekā sievietes un kas sakņojas vīriešu domāšanā.

1.Vīrieši labāk orientējas telpā, noteiktā apvidū

Sievietēm vājākas orientēšanās spējas izskaidrojamas ar estrogēna daudzumu organismā. Sievietes pievērš uzmanību detaļām, bet nevis mēģina uztvert telpu kopumā. Piemēram, ja nepieciešams atcerēties maršrutu, sievietes atceras konkrētas ēkas, izkārtnes, bet vīrieši prātā mēģina uzmodelēt maršruta karti.

  

Attēli: science.howstuffworks.com & www.scoop.it

2.Vīrieši labāk pacieš sāpes

Neskatoties uz to, ka sievietēm nākas izciest milzīgas dzemdību sāpes, 2013. gada Anglijas universitātes pētījumā, kurā 175 eksperimenta dalībnieki tika pakļauti sāpju ietekmei, rezultāti apliecināja, ka sievietēm ir zemāks sāpju slieksnis.

  

Attēli: alert.psychiatricnews.org & viitanen.tumblr.com

3.Vīrieši labāk un ātrāk novieto auto stāvvietā

Tas saistīts ar vīriešu spēju orientēties telpā un iztēloties telpiskas figūras. Sievietes ir daudz piesardzīgākas. Eksperimenti liecināja, ka sievietes, novietojot auto, patērē tam par 50% vairāk laika nekā vīrieši.

  

Attēli: spoonful.com & conversation.which.co.uk

4.Vīrieši ir pašpārliecinātāki

Sievietes cenšas vairāk izvairīties no kļūdām, tāpēc parasti ierodas ātrāk norunātā vietā, savlaicīgāk izpilda uzdevumus, rūpīgāk sakārto lietas u.tml. Vīrieši ir pārgalvīgāki un brīvāki eksperimentējot un meklējot risinājumus.

  

Attēli: www.goodtherapy.org & www.inpowerwomen.com

Vīrietis, kurš nedomā par sevi, nedomā vispār.” (Oskars Vailds)

5.Vīrieši labāk sapako mantas

Sievietes vairāk orientētas uz procesu nevis uz rezultātu, tāpēc piešķir daudz nozīmes plānošanai un organizēšanai, bet vīriešiem svarīgs rezultāts, tāpēc koncentrējoties uz vienu lietu kā mantas sapakošana ceļojumu somā, to izdara ātrāk un precīzāk – nekas nepaliek pāri.

Attēls: pix77.com

Taču vienmēr ir izņēmumi …

Dalies:
Novērtē: 5 (7)
Skatīts: 1100

komentāriKo lasa citi?