Sulīgās Rimi čībiņas par divdomīgu cenu

Lielveikali Rimi visnotaļ patīkama iepirkšanās vieta, salīdzinoši ar dažu labu citu veikalu, kuram būtu nopietni jāpadomā par tīrību un klientu apkalpošanas kultūru.Taču šoreiz mani samulsināja divējādais cenu piedāvājums, kas pa gabalu bija vilinošāks nekā tuvāk pienākot.Protams, nav jau problēmu katrreiz salīdzināt preču kodus. Bet ziniet, cik mūsdienās klients ir slinks un kašķīgs?!

Lielveikali Rimi visnotaļ patīkama iepirkšanās vieta, salīdzinoši ar dažu labu citu veikalu, kuram būtu nopietni jāpadomā par tīrību un klientu apkalpošanas kultūru. Patīk, jo tur visu var atrast vienuviet un arī pastāvīgi tiek piedomāts pie dažādām interesantām akcijām klientiem – sākot ar uzlīmīšu kolekcionēšanu un apmaiņu pret traukiem, beidzot ar pirmssvētku izpārdošanām un attiecīgo veikalu noformējumu.

Taču šoreiz mani samulsināja divējādais cenu piedāvājums, kas pa gabalu bija vilinošāks nekā tuvāk pienākot un apskatoties rūpīgāk. Istabas čībiņu divus pārus sulīgajā salātzaļajā ar oranžo krāsā tomēr paņēmu, jo lieliski iederas viesistabas interjerā un ceru priecēs potenciālos ciemiņus. Pie kases tomēr noskaidrojās, ka jātic tam lielākajam cālītim, nevis mazākajam. Protams, nav jau problēmu katrreiz salīdzināt preču kodus. Bet ziniet, cik mūsdienās klients ir slinks un kašķīgs?!

Dalies:
Novērtē: 4 (8)
Skatīts: 2219

komentāri

Renāte

sveicināta reālajā Rimi pasaulē :)))
Es jau sen esmu sapratusi, ka kasieri jau nav vainīgi, ka čakarē mani šī iestāde uz nebēdu, tāpat arī esmu tomēr iemācījusies, ka ja cena kases aparātā nesaskan ar uz birkas rakstīto - mierīgi atstāju preci veikalā. Bet princips, ka klients jau nepamanīs to cenu starpību un vienalga samaksās... lai iet iesālās un rēķinās, ka nākamreiz visu pārbaudīšu 3x :)

Jūlija

Pirms 2 dienām iebraucām Rimi un kopā ar citiem pirkumiem izvēlējamies paņemt spilvenu moča formā, ko uzdāvināt vecākajām dēlam 1.septembrī. Cena uz plakāta - 3.99 Ls, pie kases jau 4.49 Ls. 50 santikus var arī nepamanīt, īpaši ja iepērcies vairumā, bet es jau kuru mēnesi pēc kārtas,pie katras iepirkšanās reizes, kā apburtā stāvu pie kasēm un pārbaudu KATRU cenu, kas parādās uz ekrāniem (fear). Rezultāts - vismaz 2 Ls paliek makā KATRU reizi (gangster_he)

kristina

Pirku Rimi savam bērnm zobenu , uz visiem zobeniem uzlimeta cenu zime 0.99 Ls , protams panemu un gaju maksat , pie kases man toreiz paprasija par vinu 1.29 Ls , protams šmaucas jau vini riktiigi , un soreiz negaja runa par kodu jauksanu , bet gan par cenu jauksanu , tie kas perk daudzuma viskaut ko , ta ari nepamana , ta ari tie veikali uzdzivojas :@

Ēriks

Interesanti, ka veikali kļūdās cenu norādot mazāku, bet pie kases jāmaksā vairāk (nevi otrādi) :[

Jūlija

Ērik, tas ir jautājums?

Ēriks

Jā. Retorisks ;) Iedomājies, cik silti ap sirdi paliktu kad atnāktu pie kases ar pirkumu un pārdevēja pateiktu uz pusi mazāku summu nekā bija domāts!

Jūlija

Tā man gadījās tikai Seppala veikalos :)Ko lasa citi?