Skatāmākā un labākā BMW reklāma

Bradājot pa YouTube nejauši uzdūros kadriem no īsfilmu sērijas The Hire, ieintriģēta Torrentā novilku visu sēriju. Tiešām skatāmi gabali. Īstenībā tās kopumā ir 8 īsfilmas, kas pēc auto ražotāja koncerna BMW pasūtījuma tika uzņemtas 2001. un 2002.gadā ar mērķi parādīt BMW priekšrocības uz jebkura seguma ceļa, jebkurā pasaules nostūrī un jebkādā ekstremālā situācijā.

Bradājot pa YouTube nejauši uzdūros kadriem no īsfilmu sērijas The Hire, ieintriģēta Torrentā novilku visu sēriju. Tiešām skatāmi gabali.

Īstenībā tās kopumā ir 8 īsfilmas, kas pēc auto ražotāja koncerna BMW pasūtījuma tika uzņemtas 2001. un 2002.gadā ar mērķi parādīt BMW priekšrocības uz jebkura seguma ceļa, jebkurā pasaules nostūrī un jebkādā ekstremālā situācijā.


Nez’ kādu piķi BMW izgrūdis par šīm filmām, kuras ne viena nav garāka par 10 minūtēm?! Visās filmās galveno varoni – BMW vadītāju – tēlo Clive Owen. Taču tā nav vienīgā zvaigzne, kas piesaistīta šim projektam. Te apskatāma vesela zvaigžņu plejāde, sākot no leģendāriem un mūsdienās populāriem mūziķiem, beidzot ar slaveniem Holivudas un cittautu kino aktieriem - Tomas Milian, Mason Lee, Forest Whitaker, Mickey Rourke, Adriana Lima, Madonna, Stellan Skarsgård, Lois Smith, Maury Chaykin, Kathryn Morris, Don Cheadle, F. Murray Abraham, Clifton Powell, Gary Oldman, James Brown, Danny Trejo, Marilyn Manson.

Katrā no filmām galvenais varonis vada auto kā dievs. Kaskadieriem un specefektu meistariem bija ko pasvīst. Turklāt katrā no sižetiem tiek it kā neviļus izceltas BMW priekšrocības – vienā īsfilmā uzkrītoši sāk pīkstēt sensori, jo vadītājs nav aizvēris durvis, otrā auto bremzē uz slapjā asfalta 1 cm līdz šķērslim, citā gaišais ādas salons ir tik lieliski iztīrāms, ka pat asins traipi ir tīrais nieks.

Lūk, 8 sižeti, kad autovadītājs nomā kādu no BMW modeļiem, lai veiktu savu misiju. Katrs no šiem sižetiem ir atsevišķs pilnvērtīgs stāsts.

"The Hire: Ambush" (2001) - "Ielenkums"

Autovadītājs ar 7.sērijas BMW glābj tirgoni, kuram dzenas pakaļ, jo viņš pārvadājot vērtīgus dimantus. Autovadītāja motivācijai izglābt viņa pakaļu sirmgalvis apgalvo, ka šos dimantus ir norijis un tie atrodami viņa kuņģī tikai to uzšķēržot.

"The Hire: Chosen" (2001) - "Izredzētais"

Ar 5.sērijas BMW tiek vests svētais bērns no Āzijas, kaut kas līdzīgs Dalai Lama bērnībā. Šī bērna unikalitāte parādās spējā paredzēt nākotnes notikumus. Iekāpjot mašīnā viņš autovadītājam uzdāvina kastīti, kuru neļauj atvērt pirms nebūs nogādāts gala mērķī. Protams, seko dzīšanās pakaļ, ekšens ar bērna glābšanu no nolaupītāja. Rezultātā autovadītājs ievaino ausi, bet, atverot dāvināto kastīti, atrod plāksteri.

"The Hire: Follow" (2001) - "Izsekošana"

Šajā īsfilmā tiek izmantoti veseli divi auto – 3.sērijas BMW un BMW Z3 rodsters. Respektīvi vienu vada autovadītājs, otru – viņa izsekojamā persona – kāda slavena kino aktiera sieva. Viņu licis izsekot Mickey Rourke attēlotais personāžs, kas nobažījies par iespējamo sievas neuzticību. Sākumā autovadītājs uzņemas šo misiju, bet vēlāk tomēr situācijas izpratne liek viņam atteikties no šī darbiņa un līdz ar to no krietna naudas džumkura.


"The Hire: Star" (2001) - "Zvaigzne"

Nu ja, īstenībā tā ir tieši tā īsfilma, kurai uzdūros meklējot YouTube vienu Madonnas dziesmu. Zvaigzni – kārtīgu stervu pēc rakstura – tēlo pati pop dīva. Autovadītājs ar baltu BMW M5 rāda klasi bēgot no fanu un paparaci pūļa, bet rezultātā novedot iedomīgo zvaigzni apsmieklu pilnā situācijā.


"The Hire: Powder Keg" (2001) - "Pulvera muca"

Autovadītājs ar BMW X5 cenšas glābt kara fotogrāfu Harvey Jacobs no naidīgās teritorijas kaut kur dziļos dienvidos, kurš nesen bijis liecinieks kādai masu slepkavībai. Daudz asiņu mašīnas gaišajā salonā un skumjas beigas.

"The Hire: Hostage" (2002) - "Ķīlniece"

Autovadītājs ar BMW Z4 piedalās FBI misijā, lai atbrīvotu kāda neapmierināta firmas darbinieka gūstā nonākušo CEO. Izpirkuma nauda 5088042 USD. Cilvēkiem ar vājākiem nerviem mūsdienu smagajā ekonomiskajā situācijā neiesaku skatīties ainu, kad smuki iepakotās naudas paciņas tiek sviestas uz barbekjū restes un sadeg sārtās liesmās. :) Sižeta beigās – happy end - priekšniece tiek izzvejota no upē slīkstošā auto bagāžnieka, bet gūstā turētājs mirst slimnīcā.

"The Hire: Ticker" (2002) - "Мotors”

Diplomāts ar slepenu sudraba portfeli steidzami jānogādā noteiktā laika sprīdī, noteiktā bāzē. Šo misiju veic autovadītājs ar BMW Z4 un gandrīz tukšo benzīna bāku. Rezultātā tiek glābta valstij nozīmīga cilvēka dzīvība.

"The Hire: Beat the Devil" (2002) - "Apdzīt nelabo"

Notiek autosacīkstes ar pašu Nelabo par blūza leģendas Džeimsa Brauna dvēseli. Uzvarētājs, protams, sēž pie BMW Z4 stūres.

Gari un plaši par filmu - http://en.wikipedia.org/wiki/BMW_Films

BMW на прокат - http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=15703

Dalies:
Novērtē: 4 (4)
Skatīts: 2411

komentāri

Jūlija

Nu tas vēl ir jautājums par ko iinuu vairāk fano: par Klaivu (excited) vai BMW (driver)...

iinuu

Nju, gan BMW Z4, gan Klaivs - abi ņemami! (fall_in_love)

Ēriks

CP šefs noskatoties šīs filmas laikam prātā sajuktu :D
Ja nopietni, nesaprotu, kāda vajadzība ražot mega-jaudīgas mašīnas, ja pārsvarā visur ir ātruma ierobežojums...

Jūlija

Ai, Ērik, kādi tur ātruma ierobežojumi... Vācijas autobani gan ir domāti gan BMW Z4, gan citiem foršiem vāģiem (driver). Pie mums LV ātruma ierobežojumi gan ir mazākā nebēda. Ko darīt ar bedrēm? (scream)Ko lasa citi?