Kas filmējies filmā “Kriminālās ekselences fonds” (2018)

Šajās brīvdienās pēc ilgiem laikiem apmeklējām Forum Cinemas, lai nobaudītu nesen klājā nākušo detektīvkomēdiju “Kriminālās ekselences fonds”. Filmai līdzekļi tika savākti pūļa finansējuma kampaņā un tajā nespēlē profesionāli aktieri. Neskatoties uz to visu, filma sanākusi profesionāla un garšīga. Lomu atveidotāji gana kolorīti, tāpēc vēlējos par viņiem uzzināt vairāk. Izrādās informācija oficiālajos avotos gana skopa, nācās līdzīgi kā detektīvam vākt pierādījumus pa visu plašo tīmekli.

Tad, nu, paskatīsimies, kas no visā tā sanācis. Jau atvainojos iepriekš, ja radies kāds faktoloģisks neprecīzums. Ilustrācijām izmantoti stopkadri no kinofilmas.

Tātad galvenās lomas atveidotājs – Lauris Kļaviņš jeb filmā Imants Veide, kurš raksta sižetu krimiķim un kopā ar čomu Hariju Kuharjonoku (atveido Andris Daugaviņš, par viņu mazliet vēlāk) izmēģina dažādus krāpšanas scenārijus. Viņiem piepalīdz ar idejām un rekvizītiem žuļiki Duļķis un Aļģe, bet “vērtīgus” padomus dod Misters Vintāžs.

Reālajā dzīvē Lauris ir PR cilvēks. Gandrīz septiņus gadus strādājis par Baltcom runasvīru, tad Latvijas Šaha federācijā, komunikācijas cilvēks stikla dizaina priekšmetu uzņēmumā Rīgā “an&angel” un pašlaik PR un mārketinga speciālists cementētas ēveļskaidas plātņu ražotnē Jaunlaicenē, Alūksnes novadā.

Dzīvo Rīgā. Iespējams te arī dzimis, audzis un izglītojies. Pabeidzis Pāvula Jurjāna mūzikas skolu.

Sevi interneta vidē raksturo kā entuziastisku un kaislīgu komunikatoru ar elastīgu un radošu attieksmi pret problēmu risināšanu un publisko ziņojumu izplatīšanu vai pielāgošanu. Sociālajos tīklos pazīstams arī ar segvārdu “Laurenss”.

Andris Daugaviņš (filmā Harijs Kuharjonoks) jurists, maksātnespējas procesa administrators, Latvijas Sertificēto maksātnespējas procesa administratoru asociācijas valdes loceklis.

Dzimis 1966. gada 7. aprīlī. Tēlojumā varēja sajust radniecīgo Auna dabu. :) Acīmredzot dzimis Rīgā, mācījies Rīgas 3.vidusskolā, tad studējis Latvijas Universitātē. Acīmredzot precējies, dēls Kristaps.

Autosportists un ceļotājs. 2017. gada vasarā devies ceļojumā cauri visai Krievijai, ar trim restaurētiem mikroautobusiem "Latvija" atkārtojot 1977. gada ekspedīciju Liepāja–Vladivostoka.

Kādā no intervijām medijiem Andris komentējis: “Esmu vecā kaluma cilvēks, kam nepatīk sociālie tīkli. Taču vienreiz kādā kodienā mans draugs izveidoja man profilu sociālajā tīklā Facebook. Es gan neesmu aktīvs tā lietotājs, tikai retu reizi ieliku fotogalerijas no saviem autoceļojumiem.”

Filmā paralēli Imanta un Harija centiem iekļauties Rīgas kriminālajās aprindās, norisinās cits stāsts ar gana kolorītu tēlu Imanta kaimiņieni, kurai pazudis sunītis Pupsiks (ne bez iepriekš minēto varoņu vainas) un kura veic savu privāto izmeklēšanu. Kaimiņieni atveido Jana Rubīna – reālajā dzīve mārketinga vadītājā uzņēmumā All Media Baltics.

Dzimusi 24.februārī Rīgā, studējusi Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē. Precējusies.

Ah, kā sievietes izskatu maina matu krāsa, no maigās blondīnes uz skarbo veceni ar pautiem.

Par vienu no filmas žuļikiem Duļķi informācija atrodama gana viegli, jo izveidota lapa arī Wikipedia resursā. Māris Mičerevskis, dzimis 1982. gada 21. septembrī, mācījies Rīgas 85.vidusskolā, tad Rīgas Franču licejā, vēlāk studējis Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātē.

Publicējis vairākus rakstus par etnogrāfiju. Valdes loceklis Vēstures izpētes un popularizēšanas biedrībā. Startējis 2017. gada domes vēlēšanās no Latvijas Reģionu Apvienības un partijas "Latvijas attīstībai" apvienotā saraksta. Rīgas domes deputāts. Sarakstījis bērnu grāmatu "Septiņas dienas Miltiņu karaļvalstī".

Saules bateriju uzņēmuma “Solar Up” līdzīpašnieks. Prot izrunāties (labā nozīmē) ne tikai kino, bet arī savos sociālo tīklu profilos, LinkedIn ieskaitot. Savā Twitter profilā ir maskā un paziņojis: “Šajā profilā netiek atspoguļots viedoklis.” Interesanti, kādiem mērķiem tad šis profils izveidots?!

Dalies:
Novērtē: 5 (3)
Skatīts: 1762

komentāri

žuļiks

nu it ne pavisam nav baiss ieraksts ://

Anna

Sveiki,

Vai tikai Jana ir precējusies? Pārējie ir ar nezināmu attiecību statusu?

iinuu
Anna

Par pārējiem sociālie tīkli klusē.Ko lasa citi?