Vienkārši skaista filma - The Tourist, 2010

Tikko atgriezāmies no KinoLora, kur noskatījāmies filmu „The Tourist” (2010). Sižets pat ne tik vienreizējs un oriģināls, kaut gan diezgan spraigs un ar intrigu, bet iesaiņojums gan ļoti baudāms. Skaisti cilvēki (Johnny Depp, Angelina Jolie, Timothy Dalton, Rufus Sewell), skaisti apģērbi un interjers, skaistas un romantiskas pilsētas – Parīze un Venēcija, skaistas attiecības. Jāsaka, Venēcija viena no nedaudzajām pilsētām, kurā ir pabūts, bet tā joprojām nav zaudējusi savu slepenās ilgošanās šarmu. Pazīstama un mūžam sveša.

Tikko atgriezāmies no KinoLora, kur noskatījāmies filmu The Tourist(2010). Sižets pat ne tik vienreizējs un oriģināls, kaut gan diezgan spraigs un ar intrigu, bet iesaiņojums gan ļoti baudāms. Skaisti cilvēki (Johnny Depp, Angelina Jolie, Timothy Dalton, Rufus Sewell), skaisti apģērbi un interjers, skaistas un romantiskas pilsētas – Parīze un Venēcija, skaistas attiecības. Jāsaka, Venēcija viena no nedaudzajām pilsētām, kurā ir pabūts, bet tā joprojām nav zaudējusi savu slepenās ilgošanās šarmu. Pazīstama un mūžam sveša.


Tad nu šī krāšņuma ieskāvumā risinās mūžsenā tēma par slepeno aģenti – neatvairāmu, seksīgu, izveicīgu un emocionāli ieturētu - un visu zemju un tautu policistu izsekoto un vienmēr izmanīgo finanšu mahinatoru, kas ,protams, reizē ir gudrs, šarmants un attapīgs vīrietis. Tajā visā iejaukta krievu mafijas autoritāte ar saviem rokaspuišiem un it kā nejaušs, vienkāršs angļu tūrists.

Vienīgā un galvenā doma, ap kuru arī grozās attiecību attēlojums filmā, ir galvenās varones teiktais, ka katram cilvēkam ir divas sejas – labā un ļaunā, pagātne un nākotne, un, ja tu šo cilvēku mīli, tad jāprot sadzīvot ar šīm abām.

Dalies:
Novērtē: 4 (8)
Skatīts: 1967

komentāri

Aija

Nu es šajā filmā ļoti vīlos, ar visu to, ka patīk Venēcija, iesaistītie aktieri, krāsu gammas utt. Man bija žēl, ka izciliem aktieriem jātēlo tik nemākulīgi un prasti sastādīta sižeta filmā.
Bet labā ziņa ir tā, ka ir pieejamas diezgan daudz stipri labākas filmas! :)Ko lasa citi?