Modes tendences pavasaris/vasara 2009

Dominē pamatkrāsas – zils, sarkans, balts, zelta. Saskatāms kaut kas no 80-tajiem. Platformenes, tīkliņzeķes, raibi lakatiņi ap kaklu, apaļas saulesbrilles plastmasas ietvaros atgriežas. Bikses – garas, īsas, pusgaras, platas. Jūrnieku motīvs – horizontālas svītras, audumu raksts ar burām, enkuriem, glābšanas riņķiem, jūrnieku mezgliem.

no D&G modes nama

Dominē pamatkrāsas – zils, sarkans, balts, zelta. Saskatāms kaut kas no 80-tajiem. Platformenes, tīkliņzeķes, raibi lakatiņi ap kaklu, apaļas saulesbrilles plastmasas ietvaros atgriežas. Bikses – garas, īsas, pusgaras, platas.

Jūrnieku motīvs – horizontālas svītras, audumu raksts ar burām, enkuriem, glābšanas riņķiem, jūrnieku mezgliem.


no Gucci modes nama

Pamatā arī akcents likts uz biksēm, bikškostīmiem vai maksi plandošām kleitām. Krāsu saskaņojums mazliet mierīgāks, bet arī dominē izteikti zilais, nereti kopā ar spilgti sarkano, zilganzaļš. Latviešiem tik mīļie pasteļtoņi galīgi nav topā.

Rotās zelts, necaurspīdīgie akmeņi. Masīvas ādas somas – brūnā, sarkanā, zilganzaļā krāsā. Kurpes noteikti ar platformas zoli.

Izmantotais avots –

http://www.styleblog.net.ua/

Dalies:
Novērtē: 5 (2)
Skatīts: 4420

komentāri

danini

Mmm, platformenes un zils, sarkans, zelts - ņemam!(optimist)

Jūlija

Bāc, nu dzīve tiešām plūst straujāk - pirms 2 gadiem bija tas pats! 100% deja vu (fear)

iinuu

Viss jaunais ir labi aizmirstais vecais. Kaut gan, neatceros kur lasīju, bet kāds modes mākslinieks teica, ka vecās lietas no 70. vai 80.gadiem nekad neatgriežas 100% tieši tādā pašā izskatā kā bija toreiz, vienmēr ir kāda mūsdienīga piešprice. Tāpēc mammu vai vecmammu pūra lādēs labi saglabājušās kleitas vai kurpes tik un tā nederēs. (smile) Priecē, ka modē jūras un debesu zilie toņi, saskaņojumā ar zelta rotām - jap, tas ir manējais!!!

iinuu

Danini, a kā tad 10-15 cm špickas?! (shoping)

degree

mmmmmKo lasa citi?