Modes tendences pavasaris/vasara 2011 no D&G

Mežģīnes, kas raksturīgas D&G, bet šoreiz ne liktenīgi melnās un brīvi krītošās, bet gaisīgi baltās un vintage baltās. Ziedu raksti, jo puķaināk, jo labāk. Kā arī kaut kas no puķu bērnu laikiem.

Kāpēc tieši D&G (Dolce & Gabbana), jo katram sevi cienošam modes namam ir savs skatījums uz modes attīstību? Izvēle ļoti subjektīva – patīk viss, sākot no apģērba, līdz aksesuāriem, smaržām, un nekad nav likuši vilties piedāvātajās tendencēs. Mode piemērota arī ikdienas valkāšanai, bet paceļ virs ikdienas, ļauj sapņot.

Mežģīnes , kas raksturīgas D&G, bet šoreiz ne liktenīgi melnās un brīvi krītošās, bet gaisīgi baltās, vintage baltās, kraukšķīgās, ar balto darbu izšuvumiem.

   

   

Foto no stulefrizz.com

Ziedu raksti, jo puķaināk, jo labāk – vasarīga ziedoša pļava, dārzs pildīts dažādu krāsu un smaržu niansēm. Maksi puķainas kleitas, kas neierobežo kustības. Turklāt ziedi dominē ne tikai apģērbā – kleitās, svārkos un blūzēs, bet arī aksesuāros.

       

Foto no D&G.com

Platformeņu uzvaras gājiens. Salmu pinumu imitācija kopā ar spilgtām krāsām un, protams, ziediem.

      

Foto no D&G.com

Modē atgriežas kaut kas no puķu bērnu laikiem – mini zvanveida svārku modeļi, rakstainas un rūtainas blūzītes un kombinezoni , materiāli pietuvināti dabiskam katūnam, kičīgi burzīgi, lielas somas - maisiņi. 

Dalies:
Novērtē: 4 (15)
Skatīts: 3478

komentāriKo lasa citi?