Seksapīlās itāļu mājsaimnieces stils

Nav nekas jauns, bet man patīk. Dolce & Gabbana modes nama 2010.gada pavasara kolekcija, kuras koncepcija balstās uz stereotipizētiem priekšstatiem par itāļu nama māti. Tradicionāli melnais satīns un mežģīnes, dažādi tamborējumi, vintage rožu raksts ... Atgādina itāļu filmas ar Monikas Beluči varonēm.

Nav nekas jauns, bet man patīk. Dolce & Gabbana modes nama 2010.gada pavasara kolekcija, kuras koncepcija balstās uz stereotipizētiem priekšstatiem par itāļu nama māti. Tradicionāli melnais satīns un mežģīnes, mežģīnes; dažādi tamborējumi; vintage interjers ar neiztrūkstošiem apsūbējušiem gultas metāla režģiem; antikvārs krustiņš, kurš pārmantots no paaudzes paaudzē; lielu krāšņu rožu raksts uz spilgti sarkana vai spīdīgi melna fona; zeķtura lencīte; melnās retro saulesbrilles; melnas īsas zeķītes kurpēs uz augstiem spiciem papēžiem.

Neiztrūkstošais seksapīls vienmēr un visur, mazgājot traukus virtuvē, kravājot koferus, novācot izžuvušo veļu, gatavojoties iziet uz ielas, raudot vienatnē guļamistabā. Atgādina itāļu filmas ar Monikas Beluči varonēm. Lieki piebilst, ka kolekcijas seja šoreiz Madonna – grēcīgi blondais ar tradīciju un klasikas piesūcināto melno.

Tērpu kolekciju uz „mēles” skat. šeit

Reklāmas foto no dažādiem tīmekļa resursiem:

Dalies:
Novērtē: 5 (1)

komentāri

sekss

Kāds tur sakars

Jūlija

O, jā... Madonna ir tik pat "īstā" seksapīlā itāļu mājsaimniece, kāda es baleta prima :D

Eriks

A, nu re - bildīte nebija ielikusies ;) Tā seksapīlā mājsaimniece, laikam, domāta tā ar anoreksiju sirgstošā modele?

Jūlija

Tā nav nekāda seksīga itāļu mājsaimniece! Tā ir tipiska Rubļovkas beibe :D

Ēriks

Secinājum - Rubļovkā mitinās Itāļu modeles :D

Jūlija

Oj, kas tik Rubļovkā nemitinās :D

iinuu

Eh, tauta, nesaprotat jūs neko no D&G augstās modes. Iztēlojaties - sieviete smalkos zīda svārkos, laiviņās, ar melnu mežģīņu caurspīdīgu blūzīti ar padziļu dekoltē virtuvē pie noplukušas izlietnes berž netīrus traukus. Eklektika! Māksla! Sexy!

Jolanta

Mar ar patīk šīs bildes - seksīgi izaicinošas, mākslinieciskas bildes. Madonna ļoti labi te izskatās :)Ko lasa citi?