Ceļojuma dienasgrāmata. 10.diena. Flamenko Andalūzijā.

Katreiz, kad apciemojam kādu valsti, ieplānojam vienu nekā nedarīšanas dienu. Parasti neiztrūkstošie elementi ir saules peldes, jūras vai okeāna viļņu šalkoņa, rimta nevis mērķtiecīga pastaiga dabā, vīns un garšīgs ēdiens. Šoreiz baudījām Andalūzijas ciematiņa El Rompido, netālu no pilsētas Huelvas, labumus. Pa dienu - sangrija pludmalē, vakarā - vīns un paelja, vēlā vakarā - flamenko un atkal vīns. Ko padarīsi, dzīve ir skaista.

Labs atradums bija Tablao Flamenco Felahmengu II El Rompido Huelva turpat ciematiņā. To arī iesaku Tev, mans lasītāj, netiekties pēc grandioziem flamenko šoviem Spānijas pilsētās (esam bijuši arī uz tādu pirms dažiem gadiem, tiesa Katalonijā), bet atrast nomaļu flamenko teātri, kur mazā mājīgā telpā, pirmajās rindās, pie galdiņiem, uz kuriem rindojas dažādu vīnu glāzes, izbaudīt mākslinieku priekšnesumu, autentisku baudījumu.  Biļetes var iegādāties tiešsaistē pāris dienas pirms flamenko vakara un nestresojot siltā pavasara vakarā doties baudīt flamenko ritmus. Tuklāt biļešu cenas ļoti adekvātas, salīdzinājumā ar Selviljas izrādēm. Ļauts filmēt, fotografēt.

Tā vakara dejotāji Isabel Muñoz un Álvaro Ortiz, dziedātāji Pura de Pura, Nuria Walls un mūziķis Pedro Viscomi. Reāli uzdzina nostaļģiju pēc flamenko deju nodarbībām, kuras labu laiku atpakaļ apmeklēju tepat Rīgā. Patiesi skaits, acīm un ausīm baudāms priekšnesums. Video pievienots iinuu Facebook profilā.

Dalies:
Novērtē: 0 (0)
Skatīts: 61

komentāriKo lasa citi?