Vīriešu tipāži

Dzīvespriekam aicinu novērtēt deviņas ēnas jeb deviņus vīriešu tipāžus. Šķiet gan vīriešiem, gan sievietēm šeit ir iespēja mazāk vai vairāk nopietni paskatīties uz sevi no malas, mazliet pasmaidīt, bet varbūt arī aizdomāties?;)

Dzīvespriekam aicinu novērtēt deviņas ēnas jeb deviņus vīriešu tipāžus. Šķiet gan vīriešiem, gan sievietēm šeit ir iespēja mazāk vai vairāk nopietni paskatīties uz sevi no malas, mazliet pasmaidīt, bet varbūt arī aizdomāties? ;)

1. Ideāls. Potenciāls vīrietis no matu galiņiem līdz papēžiem. Atlētisks augums, caur cauri muskuļots. Tāds ļoti pareizs – pilnīgi bez problēmām, ar dzīvokli un mašīnu. Reālajā dzīvē nav sastopams, jo īstenībā ir vīriešu iztēles auglis. Ja mājās blāvā stāvlampas gaismā uz sienas pamati tādu ēnu, tad pārāk nesapriecājies, tas neesi tu, bet gan plakāts no žurnāla Men’s Health.
2. Narciss. Gara auguma, sprogainiem matiem, pašapmierināta personība. Metroseksuālis jeb tips, kurš vienmēr pievērš pārlieku lielu uzmanību savai ārienei. Kustības un žestos izsmalcināts līdz sīkākajām detaļām. Regulāri apmeklē manikīra un pedikīra kabinetu. Praktiski sievietes viņam nav vajadzīgas, kaut gan dod priekšroku pastāvīgi mulstošām, sarkstošām un nedrošām sievietēm. Parasti uz viņu uzķeras biroju žurkas, grāmatvedes, juristes, kasieres, kurām tieksme izdzīvot nelaimīgās mīlestības.
3. Dzīvelīgais. Mati ezītī, ar izteiktu ādamābolu, stiegrainām rokām un kājām, kustīgs, ne ar pārāk izteiktu apmatojumu. Negausīgs ēšanā, vienmēr ir visur un visā. Patīk masīvām sievietēm, tumšām acīm un blāvi rozā lūpu krāsu. Izvēlas sievietes-mātes, kas gatavas līdz zārka malai gādāt par šādu vīrieti, barot to ar pašceptām kotletēm un kartupeļu biezeni.

4. Brašā viduvējība. Gluds visās sava ķermeņa daļās, nekas nekur neizspiežas. Raksturā arī ne ar ko īpaši neizceļas, it kā nebūtu nevienas vājās vietas. Saimniecisks, nav prasīgs nedz pret, nedz pret ko citu dzīvē. Acu krāsa – nenosakāma. Patīk vidēja auguma un vecuma sievietes.
5. Ideāls nr.2. Slaids, sportisks, bet bez muskuļu pārmērībām. Reljefas ķermeņa formas, vīrišķīgas rokas. Brūnu matu krāsu un gaiši zilām acīm. Labi kustās gan dejā, gan gultā. Der gandrīz visām sievietēm un parasti plaši sastopams uz lielajiem kinoteātru ekrāniem.
6. Brutālais. Masīvs un tūļīgs, ar nepareizu sakodienu, zemu pieri un izteiktu apmatojumu. Izteiktas satveršanas reflekss. Mazrunīgs, ne īpaši komunikabls. Allaž ož pēc ādas jakas. Sievietes tipos nešķiro, der visas, kuras atrodas rokas tvēriena attālumā.

7. Izdēdējušais. Izskatās pēc skoliozes slimnieka, krūšu kurvis iekritis, mati reti, ar blaugznas, āda pinnēs. Parasti ģērbts maisveidīgā apģērbā, kas nekad viņam nav īsti pa kaulam. Uzticams un atsaucīgs cilvēks. Neaizņem daudz vietas. Noderīgs saimniecībā sievietēm ar aktīvu dzīves pozīciju, bet bez augstākās izglītības. Neaizvietojams dārza darbos.
8. Tūļa. Plikpaurains, ar izteiktu alus vēderu. Jautras dabas. Mēdz ilgi un ar labpatiku, bet diezgan šķībi dziedāt. Pastāvīgi nosvīdis. Zina daudz neķītru anekdošu. Patīk kniebt dupsī. Ātri saejas ar „līdaktipa” sievietēm – asi zobiņi, mazs deguntiņš un ļoti plānas izraustītas uzacis. Viņas audzē puķes, kaķus, aizraujas ar fen šui, gultā nepiesātināmas.
9. Nelietis. Izliekts S burtā, nēsā adītu cepurīti un šauras taisnu staru bikses. Grauž nagus un dažādos atgadījumos ieguvis daudz nenozīmīgu traumu. Pašsaglabāšanās instinkts samazināts līdz minimumam, lecīgs. Lieto jaunākā modeļa mobilo telefonu. Sievietes ideāls – „dēlis”, kuram pieķeras un „nenokāpj” līdz kapa malai.


Izmantotais avots:
http://fishki.net/comment.php?id=15921

Dalies:
Novērtē: 5 (28)

komentāri

gerda

Manējais vīrietis laikam hibrīds - salikums no kādiem 4 tipāžiem (smile) ... mjaaa, kur cilvēkiem visu tā patik tipizēt, steriotipizēt un tad mērīties ...

SVILPE

... mērīties ar krāniņiem.

zzz

besī feministes.. :/

Ēriks

A kam tagad viegli... (hot)

Jūlija

Foršas bildes (good) Man īpaši patīk pirmā (excited) (smile)

iinuu

Aha, gribējās gan, aizveram actiņas un sapņojam (ok)

Pamparam

mm, un kad būs sieviešu tipāži?

iinuu

Nu, uz sevi no malas vienmēr grūtāk paskatīties (smile)

danini

Manu vīrieti var ielikt tikai vienā tipāžā - mans vīrietis. (taurus) P.S. Veto jebkuriem komentāriem no ārpuses!(military)
(smile)

Jūlija

Pievienojos! (good)Ko lasa citi?