Kristīnes Luīzes Avotiņas Sapņu upe

Multimediāla izstāde, kas sastāv no 9 lieliem ekrāniem, uz kuriem noteiktā secībā tiek projicētas 100 Kristīnes Luīzes Avotiņas gleznas, un noskaņas radīšanai atskaņoti 10 dažādi skaņdarbu fragmenti. Krāsu, skaņu un gaismas izrāde atkārtojās ik pēc 20 minūtēm, ļaujot izdzīvot četras dažādas noskaņas, pasaules vietas, gadalaikus, toņu dažādību.

Multimediāla izstāde, kas sastāv no 9 lieliem ekrāniem, uz kuriem noteiktā secībā tiek projicētas 100 Kristīnes Luīzes Avotiņas gleznas, un noskaņas radīšanai atskaņoti 10 dažādi skaņdarbu fragmenti. Tikai desmit dienas  (01.12. - 10.12.2015.) Rīgas Mākslas telpā. Desmit apmeklētāju iecienītas un skatītāju iemīļotas dienas, jo, svētdien ieejot pa ārdurvīm, sastapāmies ar paprāvu interesentu rindu.

Krāsu, skaņu un gaismas izrāde atkārtojās ik pēc 20 minūtēm, ļaujot izdzīvot četras dažādas noskaņas, pasaules vietas, gadalaikus, toņu dažādību. Šķiet, vairākums skatītāju palika noskatīties vismaz 2-3 šādas “izrādes”, jo formāts tiešām ļoti saistošs, saprotams un emocionālo nokrāsu ziņā pievilcīgs.

Gleznu tematikā četri pieturas punkti – Parīze, Barselona, Bali, Latvija & Liezere. Un daudz daudz dažādu ziedu, taureņu spārnu, dzīvnieciņu un viena, īpaši mums svarīga, putna – pingvīna.

Daudzi, ieskaitot mūs, aiznesa no izstādes kādu iemūžinātu gabaliņu krāsainā sapņa. Taču svarīgāka bija sajūta, atstājot telpas,  - it kā tev rokās būtu liels, knapi apskāvienā aptverams vasaras ziedu pušķis, tāds raibs, košs, smaržojošs un disonējošs ar ziemīgo pilsētas vakara pelēkumu.

Paldies māksliniecei un visai radošajai komandai par piedzīvojumu, ļaujoties sapņu upes plūdumam!

Dalies:
Novērtē: 0 (0)

komentāriKo lasa citi?