Karjeras horoskops: Ūdensvīrs

Ūdensvīram dzīvē neklājas viegli, jo viņš ciena neatkarību un brīvību. Ūdensvīram ir grūti atrasties kāda pakļautībā un arīdzan sastrādāties ar kolektīvu.

Ūdensvīram dzīvē neklājas viegli, jo viņš ciena neatkarību un brīvību. Ūdensvīram ir grūti atrasties kāda pakļautībā un arīdzan sastrādāties ar kolektīvu.

Tas tāpēc, ka viņam patīk visu darīt pretēji sabiedriskām normām, turklāt tas, ka viņš ar savu uzvedību citus šokē, tam sagādā lielu prieku. Ūdensvīrs necieš rutīnu ikdienas darbu, viņš labāk cietīs badu nekā strādās visu dienu. Viņam nepatīk pieņemt izšķirošus lēmumus, kā arī apspriest garlaicīgas problēmas.

Priekšnieks - Ūdensvīrs

Ūdensvīri vadošie darbinieki ir reta parādība. Tiesa, mainīgā rakstura dēļ dažkārt tomēr iznāk sastapt arī kādu bosu. Ūdensvīram priekšniekam ir ass prāts un nevainojami smalka intuīcija. Ja viņš vēl iemācītos nodibināt draudzīgus sakarus ar apkārtējiem, tad varētu strādāt augstā amatā. Bieži gadās, ka Ūdensvīri savas izklaidības un aizmāršības dēļ tiek disciplināri sodīti. No Ūdensvīra var sagaidīt visu – gan straujus rīkojumus, gan to, ka viņš aizmirst, kā sauc paša sekretāri.

 

Sāra Peilina, amerikāņu politiķe, dzimusi 1964. gada 11. februārī

Ūdensvīru profesijas

Vislabāk Ūdensvīram veiksies mākslas pasaulē, visā, kas saistīts ar kino, televīziju, radio. Viņam ir arī izteiktas psihologa dotības, kā arī interese par astroloģiju. Kaut arī viņš vēlas labi nopelnīt, tomēr dzīvo diezgan parasti, pat nabadzīgi. Lielas slavenības Ūdensvīri parasti nomirst nabadzībā. Ūdensvīram būtu jāsaprot, ka laimīgs viņš būs tad, kad pārstās domāt par naudu.

Ievērojami Ūdensvīri

Franklins Rūzvelts (Franklin Delano Roosevelt; dzimis 1882. gada 30. janvārī, miris 1945. gada 12. aprīlī) bija ASV trīsdesmit otrais prezidents. Viņš bija viens no 20. gadsimta ievērojamākajiem politiķiem. Rūzvelta prezidentūras laikā bija gan vispasaules ekonomiskā krīze (Lielā depresija), gan Otrais pasaules karš. Rūzvelts ir vienīgais ASV prezidents, kas ievēlēts uz vairāk nekā diviem termiņiem. Viņš šajā amatā bija četrus termiņus (1933-1945).

 

Čārlzs Darvins (Charles Robert Darwin, dzimis 1809. gada 12. februārī, miris 1882. gada 19. aprīlī) bija angļu dabas pētnieks, izcils kolekcionārs un ģeologs, kurš vāca, apkopoja un sistematizēja zinātniskos novērojumus tam, ka visas dzīvās sugas ir attīstījušās evolūcijas gaitā no kopīga senča un gājuši cauri procesam, ko Darvins nosauca par dabisko izlasi. Darvina teorija lika pamatus mūsdienu izpratnei par evolūciju, tādēļ viņu uzskata par evolūcijas teorijas (darvinisma) pamatlicēju.

 

Galileo Galilejs (Galileo Galilei, 1564. gada 15. Februāris - 1642. gada 8. janvāris) — Renesanses laika fiziķis, astronoms, matemātiķis un domātājs. Sasniegumi, atklājumi – kinemātika, dinamika, heliocentrisms, teleskops.

 

Izmantotie avoti: ehoroskopi.lv; wikipedia.org; astro4business.com; biography.com.

Dalies:
Novērtē: 4 (10)

komentāriKo lasa citi?