Karjeras horoskops: Jaunava

Arī Jaunava jau no agras bērnības sāk domāt par izglītību un iespējamo nākamo profesiju. Viņas saprot, cik dzīve ir nopietna, tāpēc grib mācīties un strādāt, visu dzīvi pilnveidojot sevi.

Arī Jaunava jau no agras bērnības sāk domāt par izglītību un iespējamo nākamo profesiju. Viņas saprot, cik dzīve ir nopietna, tāpēc grib mācīties un strādāt, visu dzīvi pilnveidojot sevi.

Viņas mēdz iedziļināties detaļās, analizēt jebkuru situāciju, reizēm pat līdz pedantismam. Jaunavas ir teicami darbinieki – neatkarīgi no profesijas izvēles. Viņas labprātāk strādā vienatnē, tomēr lieliski prot iejusties arī kolektīvā. Jaunavām var uzticēt vissarežģītāko darbu, un tas tiks izpildīts ar vislielāko pienākuma un atbildības sajūtu. Jaunava ar prieku ķersies pie darba un nesavtīgi palīdzēs arī citiem. Tomēr viņa to nedarīs godkāres dēļ, vienkārši Jaunava necieš nekārtību nevienā dzīves jomā.

Tā kā Jaunavām bieži patīk citus kritizēt, tad īpaši iznāk ciest sliņķiem, ar ko viņas strādā kopā. Tomēr Jaunava necietīs, ja kāds sāks iztirzāt viņas pašas sliktās īpašības. Tas tāpēc, ka Jaunavas ir pārliecinātas, ka neviens nevar izdarīt darbu labāk par viņām. Jaunavas ir korektas pret augstākstāvošām personām un stingras pret padotajiem. Jaunava bieži vien netiek novērtēta pēc nopelniem, saņem mazāk, nekā pelnījusi. Tomēr viņa pati nekad netieksies pēc paaugstinājuma vai algas pielikuma.

Jaunavu profesijas

Jaunavas naudas lietās ir ļoti uzmanīgas, viņas reti riskē un vispār pārāk netic veiksmei. Pateicoties savam pedantismam, metodiskai un skaidrai domāšanai, Jaunavas dzīvē bieži vien kļūst par literātiem, mediķiem, grāmatvežiem, labiem ārstiem, dizaineriem, pulksteņmeistariem, fermeriem. Tomēr Jaunavas kroņa profesija ir sekretārs. Jaunavas tiek uzskatītas par sabiedrības ”darba pleciem”. Viņas mīl savu darbu un velta tam visu savu dzīvi.

Ievērojamas Jaunavas

Gijoms Apolinērs (Guillaume Apollinaire, īstā vārdā Wilhelm Albert Vladimir Apollinaris de Kostrowitzky; dzimis 1880. gada 26. augustā Romā, miris 1918. gada 9. novembrī Parīzē) ir viens no nozīmīgākajiem 20. gadsimta sākuma franču rakstniekiem. Apolinērs rakstīja galvenokārt dzeju, taču darbojās arī prozā, dramaturģijā, kritikā. Apolinērs tiek uzskatīts par vienu no sirreālisma literatūras aizsācējiem.

       

Andrea Bočelli (Andrea Bocelli; dzimis 1958. gada 22. septembrī) ir itāliešu tenors. Ierakstījis vairāk nekā divdesmit klasiskās un popmūzikas diskus un septiņas operas. Visā pasaulē pārdots vairāk nekā 65 miljoni disku. Divpadsmit gadu vecumā kļuva akls.
1994. gadā Andra Bočelli ieguva jaunpienācēju balvu Sanremo festivālā. 1995. gadā, uztājoties Sanremo festivāla pamatprogrammā, Bočelli izpildīja dziesmu "Con te partirò", kura plašāk pasaulē zināma ar nosaukumu „Time to Say Goodbye”.

Karl Lagerfeld (dzimis Karl Otto Lagerfeldt 1933.gada 10.septembrī  Hamburgā) ir vācu modes dizainers, mākslinieks un fotogrāfs. Dzīvo un strādā Parīzē, Francijā. Bijis modes nama Chanel radošais direktors. Pašam pieder itāļu modes nams Fendi.

    

Māte Terēze, īstajā vārdā Anjeze Gondža Bojadžiu (albāņu: Anjezë Gonxhe Bojaxhiu; dzimusi 1910. gada 26. augustā, mirusi 1997. gada 5. septembrī), bija albāņu izcelsmes katoļu sabiedriskā darbiniece. Žēlsirdības misionāru reliģiskā ordeņa dibinātāja. 1979. gada Nobela Miera prēmijas laureāte. Kļuva slavena ar žēlsirdības darbu Kalkutas nabadzīgo iedzīvotāju vidū.

 

Keiānu Rīvss (angļu Keanu Charles Reeves, dzimis 1964. gada 2. septembrī Beirūtā, Libānā) ir kanādiešu aktieris. Viņš vislabāk pazīstams ar lomām filmās "Bila un Teda neticamie piedzīvojumi" (Bill & Ted's Excellent Adventure; 1989), "Ātrums" (Speed; 1994) un "Matrikss" (The Matrix) triloģijā. 2005. gada 31. janvārī Holivudas slavas alejā tika atklāta viņa zvaigzne.
   

 

Izmantotie avoti: ehoroskopi.lv; wikipedia.org; biography.com.

Dalies:
Novērtē: 5 (4)

komentāriKo lasa citi?